• امروز : 10 آذر 1400
logo

نقد و بررسی انیمیشن داش آکل (Dash Akol)

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

1 سال پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 18 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

روایت عشق یک پهلوان به دختری است که بعد از مرگ پدرش سرپرستی آن خانواده را قبول کرده است. داش آکل شاهد ازدواج آن دختر است و در یک نزاع از پشت خنجر می‌خورد و می‌میرد.

سال 1396 13 دقیقه جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

داستان عشق داش آکل و پاکدامنی او در مواجه با دختر حاج صمد و پنهان کردن آن به خاطر جایگاه سرپرستی که دارد، می‌تواند موضوع گفتگوی شما با نوجوانان باشد.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

داش آکل چرا عشقش را نشان نداد؟

داستان اثر

روایت پهلوانی به نام «داش آکل» که عاشق دختر «حاج صمد» شده است؛ اما بعد از مرگ صمد، خانواده‌اش را به سرپرستی قبول می‌کند و خودش شاهد ازدواج آن دختر می‌شود. داش آکل بعد از ازدواج این دختر در نزاع با یکی از اوباشی که قبل از آن هم با او درگیر شده است، از پشت خنجر می‌خورد و می‌میرد.

جزئیات اثر

کارگردان/ مولف: هاجر مهرانی

نویسنده/ مترجم: هاجر مهرانی. مریم چالش

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه

افزودن دیدگاه در مورد داش آکل

مناسب برای رده سنی
این اثر چطور بود

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>