• امروز : 27 مهر 1400
logo

نقد و بررسی انیمیشن خرس برادر ۲ (Brother Bear2)

author-img

توسط : معصومه جمالی ارزیاب کدومو

2 هفته پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 9 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

داستانی رمانتیک بین دو دوست قدیمی به نام‌های کینای و نیتا است که به‌هم علاقه‌مندند و کینای به‌خاطر اشتباهش تبدیل به یک خرس شده است. آن‌ها با پشت‌سرگذاشتن اتفاقات و حوادثی در پایان داستان به‌هم می‌رسند. این انیمیشن محصول آمریکا در سال 2006 و به کارگردانی بن گلوک است.

سال 2006 73 دقیقه جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

داستان «خرس برادر 2» به موضوع شکار حیوانات با نگاهی عمیق پرداخته است. اگر فرزندتان قسمت اول این داستان را ندیده، ممکن است سردرگم و گیج شود. بهتر است حداقل قصه‌ی قسمت اول را برای کودکتان شرح دهید.

کینای پسری است که به‌خاطر کشتن یک خرس تنبیه می‌شود و به خرس تبدیل می‌شود حالا دنیا را از دید یک حیوان می‌بیند. متوجه نگرانی‌ها و خطراتی که حیوانات را تهدید می‌کند می‌شود. او درگیر یک رابطه‌ی عاشقانه با دختری به نام نیتا می‌شود ولی به‌خاطر شمایل جدیدش نمی‌تواند با او ازدواج کند.

ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

روند داستان را از کودکتان بپرسید. این امر موجب می‌شود کودکتان فهم درستی از سیر داستان پیدا کند. بهتر است اگر قسمت اول داستان را مشاهده نکرده خلاصه‌ای از داستان را برایش شرح دهید.

دیالوگ پدر نیتا درباره‌ی همسرش موضوع خوبی برای گفت‌وگو با کودکتان درباره‌ی عشق و محبت است. وقتی نیتا در مراسم عروسی‌اش دلتنگ مادر می‌شود پدرش به قلبش اشاره می‌کند و به او می‌گوید که مادرت الان اینجاست.

ادامه متن

داستان اثر

قصه از جایی آغاز می‌شود که کینای به همراه کودا در راه سفر به کوه کروبری برای خوردن تمشک هستند. کینای پسری سرخ‌پوست است که در قسمت اول این داستان بر اثر اتفاقی به خرس تبدیل شده است و با کودا که یک خرس کوچولوست زندگی می‌کند.

ازسوی‌دیگر، نیتا که در قسمت اول دوست و هم‌بازی کینای بود حالا بزرگ شده است و قصد ازدواج با یکی از اهای روستا را دارد ولی در زمان اجرای مراسم عروسی سنگی بزرگ به پایین پرت می‌شود و باعث ایجاد شکاف زمین بین نیتا و نامزدش می‌شود. جادوگر روستا به او می‌گوید که دلیل این امر پیوندی است که سال‌ها پیش بین نیتا و کینای ایجاد شده است و او با هیچ کس دیگری نمی‌تواند ازدواج کند، مگر اینکه حداکثر تا سه روز همراه با کینای در آبشار کوکانی گردنبندی را که کینای به او یادگاری داده است را بسوزانند.

ادامه متن

جزئیات اثر

کارگردان: بن گلاک_ Ben Glock

شخصیت‌ها:

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه

افزودن دیدگاه در مورد خرس برادر ۲

مناسب برای رده سنی
این اثر چطور بود

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>