• امروز : ۶ مرداد ۱۴۰۰

خانواده پاگنده

خانواده پاگنده

بررسی تخصصی انیمیشن Bigfoot Family

author-img

توسط : نرگس شفیعی ارزیاب کدومو

6 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
خانواده پاگنده

دیدگاه کدومو

8 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

«خانواده پاگنده» انیمیشنی ماجراجویانه با داستانی ساده است که پیام‌هایی مثبت و قوی درباره اهمیت کارتیمی در خانواده و حفظ طبیعت در خود جای داده است. در این انیمیشن که یک خانواده برای مقابله با استخراج نفت در آلاسکا تلاش می‌کنند، صحنه‌های زیادی از به خطر افتادن قهرمانان نمایش داده می‌شود؛ اما پایان خوشی دارد. حرف زدن با حیوانات و درمان کردن زخم از قدرت‌های جادویی پاگنده‌هاست که ممکن است به تخیل کودکان دامن بزند. این انیمیشن در سال 2020 ساخته شده است.

سال ۲۰۲۰ 89 دقیقه جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

7 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

بر اساس 5 رأی

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

جزئیات
خشونت

موضوع اصلی این انیمیشن، ایستادگی خانواده پاگنده علیه شرکت اکسترکت است، شرکتی که با استخراج نفت درحال آسیب رساندن به طبیعت است. عوامل این شرکت به دستور رئیس خود، خانواده پاگنده را تعقیب می‌کنند، با تیرهای بی‌هوش کننده به سمت آن‌ها شلیک می‌کنند، این خانواده را در یک تونل زیرزمینی می‌اندازند و با ربات‌های پرنده قصد کشتن آن‌ها را می‌کنند. خانواده پاگنده و حیواناتی که دوستانشان هستند، علیه این شرکت می‌ایستند؛ در یک صحنه آقای پاگنده ربات‌های پرنده را محکم به هم می‌کوبد و آن‌ها را نابود می‌کند، راکن و خرس محکم به ماشین رئیس شرکت می‌زنند و برخورد شدید ماشین‌ها به هم نمایش داده می‌شود. در هیچ یک از این اتفاقات، کسی آسیب جدی نمی‌بیند.

ادامه متن
جزئیات
ترس

خانواده پاگنده در مسیر ایستادگی علیه عوامل شرکت اکسترکت، در معرض خطرات جدی قرار گرفته و جان آن‌ها تهدید می‌شود. خطر سقوط از دره، حمله گرگ به آدام (پسر نوجوان آقای پاگنده)، تعقیب شدن آدام توسط عوامل شرکت اکسترکت و زخمی شدن پای او در مسیر فرار از آن‌ها، خطر سقوط پدر و مادر آدام از آبشار، خطر حمله ربات‌های پرنده، سقوط در آسانسور، تنها گیرافتادن آدام در یک زیرزمین و دیدن یک اسکلت در آنجا، از صحنه‌های نگران کننده این اثر است. شخصیت آرلو در ابتدا یک مرد مهربان و دوستدار طبیعت نمایش داده می‌شود که در ادامه سعی دارد آدام را با چهره مهربان خود فریب داده و دستگیر کند. او حتی برای کشتن آدام و خانواده‌اش اقدام می‌کند. لحظات حساس نیز در انیمیشن وجود دارد مانند زمانی که آدام برای جلوگیری از یک انفجار بزرگ جان خود را به خطر می‌اندازد و باید پیش از پایان شمارش معکوس، بمب را خاموش کند.

ادامه متن
جزئیات
ناهنجاری اجتماعی

زمانی که آقای پاگنده تصمیم می‌گیرد بدون خانواده‌اش به آلاسکا برود، پسرش آدام ناراحت می‌شود و کمی پرخاشگرانه و با عصبانیت دربرابر پدرش صحبت می‌کند. صحنه‌های کوتاهی از ناسزا گفتن توسط حیوانات دیده می‌شود. راکون حیوان خوبی است اما گاهی رفتارهای اشتباه انجام می‌دهد که جزئی هستند و جنبه طنز دارند؛ مانند بادگلو زدن یا دروغ گفتن درباره خوراکی‌ها. یکی از ماجراهای فرعی داستان، علاقه «آدام» به دختری به‌نام «اما» است. در یک صحنه، مادر آدام او را به ابراز احساسات نسبت به اما تشویق می‌کند و از احساسات میان خودش و همسرش برای آدام می‌گوید.

ادامه متن
جزئیات
پیام مثبت

خانواده پاگنده که با حیوانات زندگی می‌کنند و دغدغه حفظ طبیعت را دارند، بجای استفاده از شهرت خود برای کسب درآمد، از شهرت خود جهت حفظ طبیعت آلاسکا تلاش می‌کنند. ایستادگی خانواده پاگنده علیه شرکتی به‌نام اکسترکت که با استخرج نفت درحال آسیب رساندن به طبیعت آلاسکا است، با خطرات و فداکاری‌های زیادی همراه می‌شود. موضوع قابل توجه در این مسیر، کار تیمی خانواده پاگنده است. این خانواده همیشه حامی یکدیگر هستند. آدام باوجود ناراحتی از رفتن پدرش به آلاسکا، به پیشرفت حرکتی که پدرش آغاز کرده است کمک می‌کند. شلی به همسرش، آقای پاگنده، ایمان دارد و بارها به پسرش گوشزد می‌کند که نگران پدرش نباشد زیرا او مردی قوی است و درعین حال شلی خود را به آلاسکا می‌رساند تا به همسرش در مقابل خطرات کمک کند. آدام که همیشه به پدرش می‌گفت یک نفر نمی‌تواند به تنهایی باعث ایجاد تغیر شود، در انتها اقرار کرد که «یک نفر می‌تواند تغیر ایجاد کند»؛ زیرا حرکتی که پدرش به تنهایی آغاز کرده بود، به نتیجه رسید و طبیعت آلاسکا نجات پیدا کرد.

ادامه متن
جزئیات
الگوی مثبت

آقای پاگنده به فکر ایجاد تغیرات مثبت است. او که به شهرت زیادی دست یافته ، پیشنهاد شرکت در تبلیغات و کسب درآمد را رد می‌کند و به آلاسکا می‌رود تا برای حفظ طبیعت آلاسکا تلاش کند. پسر او، آدام، نوجوانی جسور است. او دوست دارد اعضا خانواده‌اش به یکدیگر نزدیک باشند؛ اما پس از رفتن پدرش به آلاسکا، با وجود ناراحتی، از فعالیت او حمایت می‌کند. زمانی که او و مادرش به آلاسکا می‌روند تا به آقای پاگنده کمک کنند، آدام هم در حمایت از خانواده خود و هم برای حفظ طبیعت، جسارت‌های زیادی از خود نشان می‌دهد و تبدیل به قهرمان داستان می‌شود. خانم شلی نیز با وجود ایمان داشتن به آقای پاگنده و پسرشان آدام، حامی آن‌ها است و برای کمک به آن‌ها تلاش می‌کند. حیوانات مهربانی نیز در این داستان حضور دارند. راکون و خرسی که با خانواده پاگنده زندگی می‌کنند، همراه این خانواده هستند و برای نجات جان آن‌ها، تلاش می‌کنند.

ادامه متن

آنچه لازم است والدین بدانند

انیمیشن خانواده پاگنده، داستان یک خانواده خاص است. پدر خانواده به‌دلیل جهش ژنتیکی تبدیل به پاگنده شده است و پسر او نیز دارای قدرت‌های پاگنده است. وجود شخصیتی به‌نام پاگنده یا قدرت‌های خاص آن‌ها ممکن است برای کودکان در سنین پایین سوال ایجاد کند. بهتر است تفاوت دنیای کارتون را با دنیای واقعی برای کودکان توضیح دهید تا متوجه خیالی بودن اینگونه شخصیت بشوند. این انیمیشن زمینه خانوادگی قوی دارد. اعضا خانواده پاگنده حامی یکدیگر هستند و طی یک کار تیمی، موفق می‌شوند از طبیعت دربرابر افراد سودجو که به دنبال استخراج نفت هستند، محافظت کنند. تشخیص شخصیت‌های پلید از شخصیت‌های درستکار داستان برای کودکان قابل تشخیص است و اهمیت همکاری با خانواده و حفظ طبیعت به سادگی به کودکان منتقل می‌شود. کنار آمدن آدام با تصمیم پدرش برای سفر به آلاسکا ممکن است برای فرزندان شما آشنا باشد. با اشاره به حمایت آدام از پدرش باوجود ناراحتی از رفتن او، می‌توانید به کودک خود یادآوری کنید که گاهی ممکن است دوری بصورت موقتی اتفاق بیفتد اما اعضا خانواده باید با یکدیگر همراهی کنند. نکاتی که برای انتخاب اثر لازم است والدین مدنظر قرار دهند، میزان خشونت و ترس در این اثر است. اعضا خانواده پاگنده که شخصیت‌های محبوب داستان هستند و امکان همدلی کودکان با آنها وجود دارد، بارها توسط شخصیت‌های پلید به خطر افتاده و جان آن‌ها تهدید می‌شود که این مسئله ممکن است کودکان را نگران کند. هرچند شجاعت قهرمانان داستان و موفقیت‌های نهایی آنها از میزان نگرانی مخاطبان کم می‌کند، اما لازم است به عنوان مادر یا پدر، با فرزندان خود همدلی کنیم و هنگام تماشای صحنه‌های نگران کننده با آن‌ها همراه باشیم. یکی از شخصیت‌های این داستان، یک نفوذی به نام «مارلو» است که در ابتدا چهره مهربانی دارد و خود را همراه قهرمانان داستان نشان می‌دهد اما در ادامه مشخص می‌شود که دشمن خانواده اگنده است و قصد کشتن آن‌ها را دارد. اینگونه تغیر در شخصیت‌ها ممکن است باعث احساس عدم اعتماد در کودکان شود که لازم است در این موارد، با آنها درباره این که به چه کسانی می‌توانیم اعتماد کنیم، توضیح دهیم. مراقب باشید که در گفت‌وگوی خود، به احساس بی‌اعتمادی کودکان دامن نزنید؛ چراکه آن‌ها باید بتوانند ضمن رعایت احتیاط، بدون اضطراب با دنیای خود ارتباط برقرار کنند. برخی رفتارهای ناهنجار جزئی نیز در این اثر بصورت گذرا مشاهده می‌شود که امکان تقلید از آن‌ها توسط کودکان وجود دارد؛ مانند ناسزا گفتن توسط شخصیت راکون یا آدام، بادگلو زدن و دروغ گفتن که از شخصیت راکون مشاهده می‌شود. بهتر است به نادرست بودن اینگونه رفتارها اشاره شود تا طنز بودن صحنه‌ها باعث توجیه زشتی رفتارها برای کودکان نشود. یکی از ماجراهای فرعی این داستان که در نسخه اصلی مشاهده می‌شود، علاقه پسر نوجوان خانواده (آدام) به همکلاسی‌اش است که خانواده‌اش او را به ابراز احساسات تشویق می‌کنند. احتمال دارد موضع شما نسبت به اینگونه اتفاقات متفاوت باشد؛ پس در انتخاب نسخه اثر دقت کنید و درصورت مشاهده این صحنه‌ها، با فرزند خود درباره رفتار درست در این موقعیت صحبت کنید.

خلاصه: انیمیشن خانواده پاگنده، اهمیت همکاری در خانواده و حفظ طبیعت را به خوبی به کودکان نمایش می‌دهد. خیالی بودن پاگنده‌ها و نگرانی کودکان هنگام تماشای به خطر افتادن شخصیت ها را در نظر بگیرید.

ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

آدام در ابتدا به پدرش گفت که یک نفر نمی‌تواند به تنهایی تغیری ایجاد کند. بنظر تو درست می‌گفت؟ آیا در انتها هنوز حرف خودش را قبول داشت؟

آیا آقای پاگنده بدون کمک خانواده‌اش می‌توانست موفق شود؟

چرا حفظ طبیعت برای خانواده پاگنده اهمیت زیادی داشت؟ چرا آقای پاگنده بجای جمع کردن ثروت به آلاسکا رفت؟

آیا ناراحتی آدام از رفتن پدرش را تا به حال در خودت احساس کردی؟ اگر جای آدام بودی، بعد از رفتن پدر به سفر کاری، به او کمک می‌کردی؟

شخصیت راکون چه اشتباهاتی در طول داستان داشت؟

خلاصه:  با پرسش از علت تصمیمات شخصیت‌ها و نتایجی که در انتها گرفتند، به دریافت پیام‌های مثبت اثر توسط کودکان کمک کنید.

داستان انیمیشن

آقای پاگنده یک دانشمند بوده که موقع تحقیقات، دچار جهش ژنتیکی شده و تبدیل به «پاگنده» می‌شود. در قسمت اول با کمک پسرش، «آدام» نجات پیدا کرده و به خانه بازمی‌گردد.

حالا آقای پاگنده در تمام کشور مشهور و مقبول شده است. او تصمیم می‌گیرد به‌جای استفاده از شهرت خود برای تبلیغات تجاری و پول درآوردن، شهرتش را صرف یک کار مفید کند. در همین زمان او متوجه می‌شود که در آلاسکا گروهی درحال استخراج نفت هستند و به طبیعت آسیب می‌رسانند. او آماده می‌شود تا به حامیان طبیعت در آلاسکا پیوسته و از مردم بیشتری برای متوقف کردن شرکت «اکسترکت» دعوت کند. آدام از این که پدرش خیلی زود قصد ترک کردن او را دارد ناراحت است؛ اما پس از رفتن پدرش، تلاش می‌کند از حرکت او حمایت کند. او ویدئوهای پدرش را ویرایش می‌کند و باعث بالارفتن تعداد بازدید کننده‌ها می‌شود؛ تا این که یک روز صبح اخبار اعلام می‌کند که آقای پاگنده ناپدید شده است. آدام و مادرش به همراه خرس و راکون به راه افتاده و خود را به آلاسکا می‌رسانند تا به پدر کمک کنند. آن‌ها با همکاری هم متوجه میشوند تمام قضایا زیر سر رئیس شرکت اکسترکت است. او پاگنده را گیرانداخته و جایی در زیر زمین پنهان کرده تا نتواند جلوی کار او را بگیرد. آدام و مادرش، پدر را پیدا می‌کنند و با همکاری هم سعی می‌کنند جلوی شرکت اکسترکت را بگیرند. درحالی که قرار است شرکت با یک انفجار بزرگ نفت زیادی در طبیعت سرازیر کند، آدام شجاعانه خود را به خطر می‌اندارد و این اقدام را متوقف می‌کند. او از نقشه رییس شرکت اکسترکت فیلمبرداری می‌کند و همه حا پخش می‌کند. درنهایت پلیس‌ها شرکت اکسترکت را متوقف کرده و رئیسش را دستگیر می‌کنند. طبیعت با همکاری خانواده پاگنده نجات پیدا می‌کند و یکبار دیگر این خانواده دور هم جمع می‌شوند.

ادامه متن

جزئیات انیمیشن

کارگردان: Jeremy Degruson ، Ben Stassen / بن استاسن، جرمی دگرسون

نویسنده: Bob Barlen, Cal Brunker / باب بارلن، کل برانکر

نام تهیه کننده: Matthieu Zeller / ماتیو زلر

نام بازیگران: Jace Norman, Roger Craig Smith, Michael Sorich, Joe Ochman, Grant George /

جیک نورمن، راجر اسمیت، مایکل سوریک، جو اکمن، گرانت جورج

نام شخصیت ها:

آدام: پسری نوجوان که پدرش پاگنده است و خودش نیز قابلیت‌های یک پاگنده را دارد. او جسور است و زمانی که پدر یا مادرش به خطر می‌افتند، شجاعانه به کمک آن‌ها می‌رود.

آقای پاگنده (دکتر هریسون): مرد دانشمندی که روی مسائل ژنتیکی آزمایش می‌کرده. او دچار جهش ژنتیکی شده و تبدیل به پاگنده می‌شود. او حالا مردی مشهور است و دوست دارد با استفاده از شهرتش، جهان را به جای بهتری تبدیل کند؛ پس برای دفاع از طبیعت آلاسکا، علیه شرکت اکسترکت (استخراج نفت) فعالیت می‌کند.

شلی: همسر پاگنده و مادر آدام که به خانواده خود ایمان دارد و در محافظت از آن‌ها جدی است.

کانر ماندارک: مرد جوانی که رئیس شرکت اکسترکت است و قصد دارد با استخراج نفت از آلاسکا، به ثروت زیادی دست پیدا کند. او در این راه به طبیعت آلاسکا آسیب می‌رساند اما در تبلیغات اعلام می‌کند که فعالیت‌هایش ضرری ندارد.

آرلو: مردی مزدور و نفوذی. او برای متوقف کردن فعالیت‌های پاگنده و خانواده‌اش که علیه شرکت اکسترکت انجام می‌شود، به آن‌ها خیانت می‌کند و قصد کشتن این خانواده را دارد.

ویلبور: خرس بزرگ و مهربانی که پیش خانواده پاگنده زندگی می‌کند و از اعضا این خانواده در برابر خطرات دفاع می‌کند.

ترپر: یک راکون که پیش خانواده پاگنده زندگی می‌کند و در سفر به آلاسکا و ایستادن علیه شرکت اکسترکت همراه آنان است.

کشور سازنده: بلژیک، فرانسه

کمپانی سازنده: Octopolis

ادامه متن

نظرات کاربران

افزودن دیدگاه

بزرگسال

توسط : مریم عسگری

۲۸ اسفند ۱۳۹۹

مناسب سن 8+ گزارش نظر
همدلی و همکاری یک خانواده

این انیمیشن بر مبنای همدلی و همکاری خانواده باهم برای کمک به دیگران است که این کمک ازسمت پدرخانواده شروع می شود و سپس کل خانواده برای کمک به پدر و حفاظت محیط زیست وارد داستان شده اند و تکه های جالب آن کمک حیوانات در داستان است که به این خانواده کمک می کنند . درکل جالب بود.

مشاهده کامل

بزرگسال

توسط : فاطمه داوری

۱۷ اسفند ۱۳۹۹

مناسب سن 7+ گزارش نظر
پاگنده ،محافظ طبیعت

شخصیت های اصلی این اثر در تلاش برای مقابله با استخراجنفت هستند و در این مسیر بارها ب خط میوفتند..و همکاری اعضای خانواده از ویژگی های بارز این خانواده است..از توانایی های شاخص این خانواده درمان زخم هاست...

مشاهده کامل

بزرگسال

توسط : مریم محبی

۱۶ اسفند ۱۳۹۹

مناسب سن 8+ گزارش نظر
همه با هم برای حفاظت از محیط زیست

این انیمیشن که با محوریت خانواده ساخته شده است به همراهی و همدلی اعضای یک خانواده و شجاعت و تلاش آنها برای حفظ محیط زیست می پردازد. ریتم تند و همراه با هیجان فیلم و همچنین موسیقی جذاب آن مخاطب را درگیر داستان می کند. ماجرای این انیمیشن که یک اثر فرانسوی-بلژیکی است، در کشور آمریکا رقم میخورد. پدر خانواده که به خاطر تغییرات ژنتیکی تبدیل به پا گنده شده حالا معروف شده و در برنامه تلویزیونی از زندگی خود می گوید(در این قسمت از انیمیشن که یک برنامه تلویزیونی را نمایش میدهد مجری زن برنامه رفتارهایی توام با کلیشه های جنسیتی را به نمایش می گذارد و لباسی که بر تن دارد نیز بر این کلیشه دامن می زند، تا جایی که منجر به واکنش مادر خانواده که بیننده برنامه است می شود.) پس از برنامه تلویزیونی شرکت های تبلیغاتی سراغ پاگنده می روند که پاگنده ترجیح می دهد به دنبال هدف های والای خود که صیانت و حفظ محیط زیست است برود. فرزند او با وجود دوری از پدر و ناراحتی از فاصله موجود برای کمک به پدر و خانواده تلاش می کند. اما در این سفر پدر ناپدید می شود. خانواده او برای پیدا کردنش مسافت بسیار طولانی را تا آلاسکا سفر می کنند که بیانگر همدلی اعضای خانواده است و ماجراهای بسیاری در آنجا رقم می خورد. صحنه های خشونت انیمیشن اگرچه معمولا با چاشنی طنز و هیجان همراه شده اما ممکن است کودکان زیر هشت سال را بترساند یا منجر به نگرانی آنها شود. همچنین رفتارهای یکی از شخصیت های داستان یعنی راکون که دروغگویی و رفتارهای خلاف عرف دارد میتواند الگوی نامناسبی را رقم بزند. همچنین رابطه عاطفی پسر خانواده با همکلاسی اش و دامن زدن این رابطه توسط مادر خانواده و تایید آن ممکن است با ساختار فرهنگی جامعه ما چندان متناسب نباشد. نمایش تکنولوژی های روز دنیا میتواند برای کودکان الهام بخش و جذاب باشد و سوالاتی برایشان ایجاد کند. پایان داستان و شکست خوردن عناصر پلید انیمیشن و البته بازگشت محیط زیست به نظم طبیعی خود که با تلاشهای این خانواده به ویژه شخصیت نوجوان انیمیشن رقم می خورد حس توانستن و پیروزی را برای بچه ها رقم خواهد زد. در مجموع انیمیشنی جذاب با صحنه های زیبا و چشم نواز با ریتمی پرهیجان را شاهد خواهیم بود

مشاهده کامل

بزرگسال

توسط : مریم محبی

۱۶ اسفند ۱۳۹۹

مناسب سن 8+ گزارش نظر
همه با هم برای حفظ محیط زیست

این انیمیشن که با محوریت خانواده ساخته شده است به همراهی و همدلی اعضای یک خانواده و شجاعت و تلاش آنها برای حفظ محیط زیست می پردازد. ریتم تند و همراه با هیجان فیلم و همچنین موسیقی جذاب آن مخاطب را درگیر داستان می کند. ماجرای این انیمیشن که یک اثر فرانسوی-بلژیکی است، در کشور آمریکا رقم میخورد. پدر خانواده که به خاطر تغییرات ژنتیکی تبدیل به پا گنده شده حالا معروف شده و در برنامه تلویزیونی از زندگی خود می گوید(در این قسمت از انیمیشن که یک برنامه تلویزیونی را نمایش میدهد مجری زن برنامه رفتارهایی توام با کلیشه های جنسیتی را به نمایش می گذارد و لباسی که بر تن دارد نیز بر این کلیشه دامن می زند، تا جایی که منجر به واکنش مادر خانواده که بیننده برنامه است می شود.) پس از برنامه تلویزیونی شرکت های تبلیغاتی سراغ پاگنده می روند که پاگنده ترجیح می دهد به دنبال هدف های والای خود که صیانت و حفظ محیط زیست است برود. فرزند او با وجود دوری از پدر و ناراحتی از فاصله موجود برای کمک به پدر و خانواده تلاش می کند. اما در این سفر پدر ناپدید می شود. خانواده او برای پیدا کردنش مسافت بسیار طولانی را تا آلاسکا سفر می کنند که بیانگر همدلی اعضای خانواده است و ماجراهای بسیاری در آنجا رقم می خورد. صحنه های خشونت انیمیشن اگرچه معمولا با چاشنی طنز و هیجان همراه شده اما ممکن است کودکان زیر هشت سال را بترساند یا منجر به نگرانی آنها شود. همچنین رفتارهای یکی از شخصیت های داستان یعنی راکون که دروغگویی و رفتارهای خلاف عرف دارد میتواند الگوی نامناسبی را رقم بزند. همچنین رابطه عاطفی پسر خانواده با همکلاسی اش و دامن زدن این رابطه توسط مادر خانواده و تایید آن ممکن است با ساختار فرهنگی جامعه ما چندان متناسب نباشد. نمایش تکنولوژی های روز دنیا میتواند برای کودکان الهام بخش و جذاب باشد و سوالاتی برایشان ایجاد کند. پایان داستان و شکست خوردن عناصر پلید انیمیشن و البته بازگشت محیط زیست به نظم طبیعی خود که با تلاشهای این خانواده به ویژه شخصیت نوجوان انیمیشن رقم می خورد حس توانستن و پیروزی را برای بچه ها رقم خواهد زد. در مجموع انیمیشنی جذاب با صحنه های زیبا و چشم نواز با ریتمی پرهیجان را شاهد خواهیم بود

مشاهده کامل

بزرگسال

توسط : فهیمه قلی اسماعیلی

۲۴ بهمن ۱۳۹۹

مناسب سن 4+ گزارش نظر
انیمیشنی نسبتا خوب

با وجود چند نکته منفی و ضدفرهنگی در کل اما داستان خوبی داشت و محوریت خانواده از نکات مثبت این انیمیشن بود

هیچ نظری وجود ندارد