• امروز : ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

جیمبو

جیمبو

بررسی تخصصی فیلم Jimbo and the Jet-Set

author-img

توسط : مهسا خاکپور ارزیاب کدومو

2 هفته پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

دیدگاه کدومو

3 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

  یک انیمیشن سریالی درباره «جیمبو»، هواپیمایی کوچک که در فرودگاه برای او ماجرا های مختلفی اتفاق می افتد. او با مزه است و تلاش میکند به همه کمک کند. این انیمیشن که در سال 1986 و توسط انگلستان ساخته شده است، میتواند برای کودکان در سنین پایین سرگرم کننده باشد.

سال 1986/1363 5 دقیقه - 25 قسمت جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه کودکان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

جزئیات
پیام مثبت

جیمبو تلاش میکند تا ماموریت هایی که به او میسپارند را درست انجام بدهد و برای انجام دادن کارهایش ذوق داردوهیجان زده می شود. او تلاش میکند به دیگران کمک کند.

جزئیات
الگوی مثبت

تلاش جیمبو برای درست انجام دادن کارهایش و ذوق و شوق در حین انجام دادن مامویت و تلاش او برای کمک کردن به دیگران

آنچه لازم است والدین بدانند

فضای داستان بامزه و گاهی اتفاقاتی که برای جیمبو می افتد خنده دار است و در هر قسمت جیمبو در حال تلاش برای کمک کردن و خوب انجام دادن ماموریت هایش است . باید در نظر داشت که جیبمو یک هواپیمای سخن گو است و در این انیمیشن ماشین ها هواپیما ها حرف میزنند و بنابراین فضای انیمیشن فانتزی و تخیلی است . ممکن است کودک در سن پایین که در تلاش برای شناخت پیدا کردن از دنیای بیرون است مرز های بین واقعیت و خیال را به درستی تشخیص ندهد. به طور کلی انیمیشن بیشتر جنبه سرگرمی دارد.

خلاصه: انیمیشن فضای فانتزی دارد و در ان هواپیما ها حرف میزنند باید به تخیلی بودن انیمیشن توجه داشت. جیمبو در هر قسمت تلاش می کند تا ماموریت های خود را به خوبی انجام دهد و به دیگان کمک کند.

با کودکان خود صحبت کنید درباره

با فرزند خود درمورد تخیلی بودن داستان حرف بزنید از او بپرسید ایا هواپیما ها در دنیای واقعی هم می توانند حرف بزنند؟ راجه به تلاش های جیمبو برای درست انجام دادن کار هایی که به او میسپارند با او حرف بزنید ؟ از این موقعیت استفاده کنید و در مورد شاد و پرانرژی کار ها را انجام دادن صحبت کنید  به کودکتان بگویید اگر کارها را باعلاقه انجام دهد زمان خوش تری را خواهد گذراند. در مورد اهمیت کمک کردن به دیگران با کودکتان گفتگو کنید .

خلاصه:

در مورد تخیلی بودن انیمیشن، اهمیت کمک کردن ب دیگران تلاش جیمبو برای انجام دادن ماموریت ها و با ذوق نجام دادن کارهایش با کودکان صحبت کنید

داستان فیلم

این انیمیشن سریالی یک انیمیشن کمدی سرگرم کننده از اتفاقاتی است که در فرودگاه برای یک هواپیمای خیلی کوچک به نام جیمبو می افتد. جیمبو گاهی آقای رئیس را در برج مراقبت عصبانی میکند و لحظات طنزی را می سازد. به طور مثال جیمبو یک ماموریت سری دارد که یک فضانورد را به ایستگاه فضایی برساند اما اشتباها برج مراقبت به فضا فرستاده می شود.

جزئیات فیلم

کارگردان: Peter Maddocks/پیتر مادوکس

نویسنده : Peter Maddocks/پیتر مادوکس

نام تهیه کننده: Peter Maddocks/پیتر مادوکس

نام بازیگران: Peter Hawkins, Susan Sheridan/پیتر هاوکینز ، سوزان شریدان

نام شخصیت ها: جیمبو : یک هواپیمای بسیار کوچک مهربان است . اقای رئیس: که در برج مراقبت کار میکند

کشور سازنده: بریتانیا

کمپانی سازنده: Maddocks Cartoon Productions

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه