جنگ ستارگان: حمله‌ی کلون ها

بررسی تخصصی انیمیشن STAR WAR: THE CLONE WARS

جنگ ستارگان: حمله‌ی کلون ها

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

3 هفته پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

دیدگاه کدومو

14 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

انیمیشنی اکشن درباره‌ی نبرد شوالیه­هایی به نام جدای که برای حفظ نظم و صلاح در کهکشان، با افراد شرور مبارزه می­کنند. خشونت و جنگ در بین شخصیت­های انیمیشن به‌صورت مکرر و واضح نمایش داده می­شود.

سال 2008 97 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
خشونت

از موضوعات اصلی و صحنه های پرتکرار انیمیشن، جنگ و درگیری بین شخصیت‌های انیمیشن است که به‌صورت بی‌پرده و متعدد نمایش داده می‌شود. این جنگ‌ها بین جدای‌ها، شوالیه‌های جمهوری‌خواه و ربات‌های کنت‌دکو، فردی که قصد دارد نظم کهکشان را به‌هم بزند، اتفاق می‌افتد و از سلاح‌هایی مانند اشعه و بمب استفاده می‌شود.

جزئیات
ترس

نمایش نبرد جدای‌ها و ربات‌ها که از صحنه‌های پرتکرار انیمیشن است، به علت استفاده از اسلحه و خطر مرگ برای جدای‌ها، باعث ایجاد ترس و دلهره در کودکان می‌شود.

جزئیات
پیام مثبت

آسوکا دختر باهوش و زرنگی است که برای به‌دست‌آوردن مهارت و عضویت در گروه جدای‌ها، شاگرد اسکای‌واتر (یکی از سرداران جدای) می‌شود و به او در حل مشکلات و نجات فرزند جابای کمک می کند. او در ابتدا فرد مغرور و بازیگوشی است؛ اما به مرور متوجه می‌شود که تبعیت از استاد و به‌دست‌آوردن تجربه باعث موفقیت و پیروزی می-شود.

جزئیات
الگوی مثبت

اسکای واتر و شاگرد او، آسوکا، به‌خاطر شکست دشمنان و نجات جان فرزند جابای از الگو‌های مثبت انیمیشن هستند. آن‌ها با تلاش، همکاری و مشورت در کار‌ها موفقیت می-شوند کنت‌دکو، شخصیت منفی انیمیشن را که سعی داشت جابای را بکشد و خودش صاحب قدرت بشود، شکست دهند.

رمز موفقیت اسکای‌واتر و آسوکا چه بود؟ چرا آسوکا از استادش تبعیت نمی­کرد؟

آیا جدای­ها به‌جای اِعمال خشونت، راه دیگری برای پیروزی داشتند؟

خلاصه: رمز موفقیت اسکای‌واتر و آسوکا چه بود؟

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه