جرأت

بررسی تخصصی انیمیشن Ovation

جرأت

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

4 هفته پیش مدت زمان مطالعه: 6 دقیقه
8 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

انیمیشن کوتاه جرأت، روایت پسربچه‌ی کنجکاوی است که بعد از ورود به محل تئاتر مخوف نمایش جادویی در شهر، به‌واسطه‌ی تکنیک‌های ماورایی جادوگر حاضر در صحنه، اتفاقات ماورایی متفاوتی را تجربه می‌کند.

سال 2015 3 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
خشونت

در این اثر صحنه‌ای از عصبانیت مرد جادوگر نسبت به پسربچه دیده می‌شود که با اِعمال تکنیک‌های ماورایی خود، مانع خروج او از محل اجرای نمایش می‌شود و تغییراتی ماورایی در ظاهر و رفتار پسرک ایجاد می‌کند.

جزئیات
ترس

به‌طور کلی تاریک‌بودن صحنه‌ی نمایش و ظاهر ترسناک جادوگر حاضر در صحنه، تم داستان را کمی ترسناک کرده است. صحنه‌هایی از بروز اتفاقات ماورایی مانند لحظه ورود پسربچه به محل نمایش که خارج از اختیارش رخ می‌دهد، حرکت انگشتان دستی که از بدن جدا هستند و حمله آن‌ها به پسربچه، هم‌چنین حاضرشدن ناگهانی جادوگر در پشت سر پسربچه و وجود نیروهای ماورایی که مانع خروج او از صحنه‌ی نمایش شد، اصلی‌ترین صحنه‌های ترس این اثر به‌شمار می‌آید.

ادامه متن
جزئیات
پیام مثبت

«احتیاط» از پیام‌های اصلی این داستان است که با توجه به سیر داستان کاملاً مشخص می‌شود، پسربچه‌ی کنجکاوی که به‌تنهایی تصمیم می‌گیرد وارد مکان ناشناخته‌ای شود، با اتفاقات ناخوشایندی که در انتهای داستان برایش رخ می‌دهد، می‌توان این پیام کلی را دریافت کرد.

اگر تو در نقش پسربچه بودی، مثل او وارد تئاتر نمایش جادویی می­‌شدی؟

چرا پسربچه وارد محل نمایش جادویی شد؟

عاقبت ترسناک پسربچه ناشی از چه رفتاری بود؟

اگر تو جای پسربچه بودی، چکار می‌کردی؟

خلاصه: چه رفتاری از پسربچه باعث این اتفاقات شد؟

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه