• امروز : 27 مهر 1400
logo

نقد و بررسی سریال تایتان‌ها (Titans)

author-img

توسط : یاسمن گودرزی ارزیاب کدومو

3 هفته پیش مدت زمان مطالعه: ۴ دقیقه
reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 17 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

«تایتان‌ها» یک سریال ابرقهرمانی بر پایه‌ی داستان‌های دی‌سی کامیک است. این سریال گروه جدیدی از تایتان‌ها را به نمایش درمی‌آورد که برخلاف تایتان‌های قدیمی مانند رابین، واندروومن و هاوک، هنوز توانایی کنترل قدرت‌های خود را ندارند و همین امر خشونت و ترس زیادی را به اثر منتقل می‌کند. در این سریال، دیک گریسون (رابین) به همراه گروه تایتان‌ها عازم ماجراجویی می‌شود و در این حین به آن‌ها کمک می‌کند تا کنترل قدرت‌های خود را به دست گرفته و درمقابل دشمنانشان بایستند.

سال ۲۰۱۸ سه فصل - فصل اول: 11قسمت (هر قسمت بین 34 تا 53 دقیقه )، فصل دوم: 13 قسمت ( هر قسمت بین 31 تا 48 دقیقه )، فصل سوم: 5 قسمت ( هرقسمت بین 36 تا 45 دقیقه ) جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

در این سریال، ما با دختری به نام ریچل مواجه هستیم که دچار نوعی جن‌زدگی شده است که از عناوینی همچون دختر شیطان، حلول شیطان در جسم و... درباره‌ی او استفاده می‌شود. مادر او سعی می‌کند به‌وسیله‌ی دعاهای مذهبی، استفاده از صلیب و کمک‌گرفتن از راهبه‌ها او را نجات دهد اما مسئله‌ای که باید به آن توجه کرد این است که این راه‌ها هیچکدام جواب نمی‌دهند و همگی دربرابر این نیروی اهریمنی ضعیف قلمداد می‌شوند.

درواقع این نیروی عجیب ریچل خیلی بد به نظر نمی‌آید و اتفاقاً او را از خطرات زیادی حفظ می‌کند! به نحوی که مخاطب هنگام تماشای اثر بیشتر تمایل دارد که این موجود ترسناک در وجود ریچل باقی بماند. در دنیای امروز نمی‌شود وجود این نیروهای ماورایی را انکار کرد و همانگونه که می‌دانیم افرادی از این قدرت‌ها سوءاستفاده می‌کنند.

ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

علّت اختلاف و جدایی دیک از بتمن چه بود و چه چیزی راه آن دو را از یکدیگر جدا کرده بود؟

چرا دیک سعی کرد تا جان ریچل را نجات دهد؟

ادامه متن

داستان اثر

دیک گریسون افسر پلیسی است که صاحب قدرت‌های فراانسانی بوده و به‌صورت مخفیانه از این قدرت‌ها برای نجات مردم استفاده می‌کند. او در کودکی بعد از مرگ والدینش تحت نظر بروس وین (بتمن) تعلیم دیده و بعدها به‌خاطر اختلاف نظر با او از هم جدا شده‌اند.

در سوی دیگر داستان، دختر نوجوانی به نام ریچل به همراه مادرش زندگی می‌کند که دچار نوعی جن‌زدگی است. حلول نیروهای شیطانی درون او باعث شده است آرامشش را از دست بدهد. او که توانایی انجام کارهای مخرّبی را دارد، برای یافتن جواب سوال‌هایش و اینکه چرا به این درد مبتلاست با دیک گریسون همراه می‌شود. آن دو در مسیر خود با دختر سیاه‌پوستی که کوری نام دارد مواجه می‌شوند.

ادامه متن

جزئیات اثر

کارگردان:برد اندرسون / الکس کلایمینوس / کارول بنکر /

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه

افزودن دیدگاه در مورد تایتان‌ها

مناسب برای رده سنی
این اثر چطور بود

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>