• امروز : 10 آذر 1400
logo

نقد و بررسی انیمیشن تام و جری (Tom and Jerry)

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

7 ماه پیش مدت زمان مطالعه: دقیقه
reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 5 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

فیلم سینمایی تام و جری اثری در ژانر ماجراجویانه محصول سال 2021 است. این فیلم براساس شخصیت‌های کارتونی تام و جری ساخته شده و تعقیب و گریزهای همیشگی آن‌ها این بار در تعامل با دنیای انسان‌ها به نمایش درآمده است. میزان خشونت اثر، فرارکردن، زد و خورد، تهدید و دشنام موجود در فیلم، درحد کارتون‌های تام و جری است و بیشتر فانتزی به نظر می‌آید.

سال 2021 98 جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
medal-image

این لایواکشن از جهت برخی منتقدین به‌لحاظ فنی یک شاهکار محسوب می‌شود و از این جهت که به یک کارتون قدیمی محبوب مربوط است، نظر خیلی‌ها را جلب کرده است.

جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

 ممکن است برای فرزند شما درک این حجم از زدوخورد و تعقیب‌وگریز بین تام و جری سخت باشد و شاید سبب‌ساز رفتارخشونت‌آمیز کودکتان با کودکان دیگر شود. برای جلوگیری از چنین رخدادی، می‌توانید درباره تاثیر منفی خشونت در روابط بین فردی و تاثیر مثبت صلح و دوستی در ایجاد آرامش برای همگان، با فرزندتان صحبت کنید. از سوی دیگر ممکن است در ذهن او سوالاتی درباره چرایی دشمنی همیشگی موش‌ها و گربه‌ها، گربه‌ها و سگ‌ها ایجاد شود. لذا می‌توانید در حد سن آنان، درباره چرخه طبیعی حیات وحش صحبت کنید. همچنین احتمال دارد در ذهن فرزند شما سوالاتی درباره دروغگویی کیلا برای به دست آوردن شغل، ایجاد گردد. می‌توانید درباره پشیمانی کیلا و تلاش او برای جبران اشتباهاتش، رذائل اخلاقی و آسیب‌های ناشی از آن، با فرزندتان تبادل نظر کنید. روش‌های مورد استفاده کیلا برای موفقیت کاری و خلاقیت‌های او برای حل مسائل، از موارد دیگری است که امکان فراوانی برای گقتگوی سازنده بین شما و فرزندتان ایجاد می نماید.

خلاصه: تلاش برای رسیدن به اهداف، اهمیت صلح و دوستی، از موضوعات پرداخته شده در این انیمیشن است.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

این سوالات را از فرزند خود بپرسید:
ادامه متن

داستان اثر

 فیلم سینمایی تام و جری محصول 2021 کمپانی وارنر است. این فیلم براساس شخصیت‌های کارتونی تام و جری ساخته شده است. جری طی ماجراهایی وارد یک هتل شیک می‌شود. قرار است مراسم ازدواج زوج مشهور و ثروتمندی در هتل برگزار شود و چنان‌چه آن‌ها یا سایر مسافران از وجود موش باخبر شوند، به وجهه هتل آسیب می‌رسد. رییس هتل، دختری  به نام کیلا را مسئول پیدا کردن موش می‌نماید. او در این مسیر از کمک تام گربه استفاده می‌کند. تام و جری با تعقیب و گریزهای پی‌درپی، سبب خرابکاری و آسیب رساندن به هتل می‌شوند. کیلا از تام و جری می‌خواهد دشمنی را کنار گذاشته و به او برای برگزاری مراسم عروسی کمک نمایند. اما در نهایت با خرابکاری‌های تام و جری، عروسی مجلل به هم می‌خورد. کیلا و تام و جری از هتل اخراج می‌شوند. تام و جری پشیمان، کیلا را پیدا کرده و از او می‌خواهند فرصتی برای جبران و برگزاری مجدد مراسم عروسی بدهد. در نهایت پس از طی ماجراهایی، عروسی در پارک جلوی هتل برگزار می‌شود.

جزئیات اثر

نام اثر: Tom and Jerry

قالب اثر: فیلم سینمایی

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه

افزودن دیدگاه در مورد تام و جری

مناسب برای رده سنی
این اثر چطور بود

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>