تاریخ از این ور

بررسی تخصصی انیمیشن

تاریخ از این ور

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

4 هفته پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
9 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

این انیمیشن سریالی با نگاهی طنز و فانتزی سعی می‌کند با پیوند تاریخ کهن با زمان معاصر، وقایع و اتفاقات تاریخی را برای کودکان و نوجوانان مرور کند. خشونت و ترس پایین این محصول و هم‌چنین فضای فانتزی آن که بهادر، مسئول موزه‌ی تاریخ، می‌تواند با خرمن، خر سخن‌گو و طناز، وارد تاریخ شود، محصول آموزنده‌ای را ساخته است.

سال 1393 20 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
پیام مثبت

شخصیت‌های محبوب و افرادی که در طول تاریخ توانسته است تاثیرات مثبتی بگذارند و تصمیمات آن‌ها باعث بهبود اوضاع کشور و مردم شده‌است می‌توانند الگوهای مثبت قابل قبولی برای کودکان و نوجوانان باشند.

جزئیات
الگوی مثبت

در این مجموعه عبرت گرفتن از وقایع تاریخی و اشتباهاتی که رخ داده است می تواند برای کودکان و نوجوانان مفید باشد. با مرور سرگذشت تاریخی پادشاهان می‌توان دیدگاه مناسبی درباره‌ی زندگی در شرایط کنونی به دست آورد.

چرا حکومت‌ها عمرشان به پایان می‌رسد؟ دلیل رفتارهای بسیاری از حکومت‌ها چیست؟ تصمیمات غلط از کجا نشأت می‌گیرد؟ این سؤالات کمک می‌کنند تا فرزندان شما بتوانند وقایع تاریخی را بهتر درک کنند. خلاصه: چگونه می‌توان فهمید دلیل سقوط حکومت‌ها چیست؟ این سؤال کمک می‌کند تا فرزندان شما بتوانند وقایع تاریخی را بهتر درک کنند.

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه