بچه‌رئیس، فصل سوم

بررسی تخصصی انیمیشن 3 Boss Baby

بچه‌رئیس، فصل سوم

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

4 هفته پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
7 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

سریال بچه‌رئیس انیمیشن کمدی و فانتزی است که شخصیت اول آن پسر کوچک خانواده است و هدفش این است که دوباره به ریاست برگردد. او با کمک برادرش سعی می‌کند با درست‌انجام‌دادن مأموریت‌ها دوباره به سرکار برود.

سال 2020 حدود 23 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
خشونت

خشونت قابل ملاحظه‌ای در انیمیشن دیده نمی‌شود. خشونت‌ها آمیخته با کمدی و طنز است. رئیس جدید شرکت فرد خشنی است که به زیردستانش زور می‌گوید. پرتاب‌کردن شیء از طرف پسر چاق به‌سمت بچه‌رئیس و دعوا سر شیرینی ازجمله خشونت‌های فانتزی انیمیشن است.

جزئیات
ترس

رفتار خشن رئیس جدید باعث ترس کارکنان شده بود، وجود ترس و دلهره درحین عملیات در موزه یا خراب‌شدن عروسک کانگورویی که باعث ترس بچه‌ها شده بود، ازجمله ترس‌های موجود در انیمیشن است.

جزئیات
ناهنجاری اجتماعی

تیم به بچه‌رئیس گفته بود که می‌خواهد از میزان تکالیفش کم کند و بخش‌هایی را حذف کند و ننویسد. درجای دیگری هم بچه‌رئیس غذا را به‌سمت پدرش پرت می‌کند تا او را عصبانی کند.

جزئیات
پیام مثبت

پیام اصلی و مثبت انیمیشن وجود خانواده و کمک به همدیگر است. اینکه بدون کمک یکدیگر نمی‌توانند به تنهایی کاری را انجام دهند. هم‌چنین برای رسیدن به هدف باید تمام کارها حتی کارهای روزمره را هم به‌خوبی انجام دهند و نباید ناامید شوند. باید شکست را قبول کنند و تلاش مجدد کنند تا به هدف برسند.

جزئیات
الگوی مثبت

بچه‌رئیس و تمبلتون دو برادری هستند که به همدیگر کمک می‌کنند تا به اهداف خود برسند. قبول شکست، ناامیدنشدن و تلاش برای رسیدن به هدف ازجمله ویژگی‌های این دو برادر محسوب می‌شود.

 سیر داستان را از فرزندتان بپرسید.

اهداف کوتاه‌مدت و بلندمدتش را از او بخواهید. اگر نمی‌داند، به او کمک کنید تا آن‌ها را بیان کند؛ مثلاً به او بگویید در آینده می‌خواهد چه شغلی داشته باشد یا هم‌اکنون دوست دارد نفر اول کلاس باشد یا نه. آیا دوست دارد به دوستش کمک کند یا نه؟

 کمک‌هایی را که تاکنون به برادر و خواهر و دوستانش کرده است نام ببرد.

خلاصه: سیر داستان را از او بپرسید و بگویید تاکنون به چه کسانی کمک کرده است.

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه