• امروز : 17 خرداد 1402
logo

نقد و بررسی انیمیشن برگرهای باب ( bobs burgurs)

author-img

توسط : فهیمه شیرین آبادی ارزیاب کدومو

9 ماه پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

1138 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 14 +

انیمیشنی ماجراجویی، کمدی و موزیکال است این اثر اقتباسی از پویانمایی و محصول 2022 امریکا است. در حالی که باب و لیندا سعی می‌کنند تجارت خود را سر پا نگه دارند بچه ها سعی می‌کنند رازی را حل کنند که می‌تواند خانواده را نجات دهد با افزایش خطرات این افراد ضعیف به یکدیگر کمک می‌کنند تا امید پیدا کنند و برای حفظ رستوران و بازگشت به آن تلاش کنند.

ژانر : کمدی ماجراجویی موزیکال

سال 2022 102 دقیقه جزئیات کامل اثر
1 مناسب خانواده 4 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

آنچه در این فیلم دیده می‌شود کار تیمی و همدلی و همیاری اعضای یک خانواده برای حل بحران بسته شدن مغازه است و ارزش تلاش دسته جمعی و داشتن امید در سختی‌ها و چالش‌ها را به خوبی اشاره شده است. اینها نکات مهمی هستند که خوب است به فرزندان منتقل شود. همچنین تلاش بچه‌ها برای افزایش اعتماد به نفس‌شان و حل مشکل مسخره شدن در مدرسه و غلبه بر ترس نکات آموزنده رفتاری آن‌ها است در کنار این‌ها چند نکته منفی هم وجود دارد که می‌توان به ورود آن‌ها به یک ماجرای خطرناک بدون نظارت بزرگترها و رفتن به محله اراذل و اوباش بدون هماهنگی والدین اشاره کرد که ممکن بود اتفاق خطرناکی برای آن‌ها رقم می‌خورد والدین باید عواقب این رفتار‌های نامناسب را به بچه‌ها گوشزد کنند .همچنین افتادن لوئیز در گودال و ریخته شدن خاک روی ماشین در گودال هر چند در فضای فانتزی است می‌تواند برای بچه‌ها احساس ترس بکند. خوب است فرزندان خود را در دیدن فیلم همراهی کرده و در مورد ترس‌های احتمالی با آن‌ها صحبت کنید.

 

خلاصه:

حمایت و همکاری اعضای خانواده و ا مید بخش همسر باب به او ستودنی است

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

با فرزندان خود در مورد کمکی که اعضای خانواده در زمان مشکلات می توانند بکنند صحبت کنید .2-با فرزندان خود در مورد روابط بین دختر و پسر در فرهنگ های مختلف صحبت کنید 3-در مورد این که اگر جای لوییز بودند و بچه های مدرسه شما را مسخره می کردند چه کاری انجام می دادند با انها صحبت کنید 4- در قسمتی از فیلم بچه ها بدون مشورت  به منطقه اراذل و اوباش می روند در مورد  اینکه چه خطراتی ممکن است انها را تحدید کند با انها صحبت کنید .

خلاصه: با فرزندان در مورد همکاری و حمایت اعضای خانواده صحبت کنید گوشزد کنید که کارهای خود را تحت نظارت والدین انجام دهند .

داستان اثر

خانواده باب پیگیر هستند که وام خود را تمدید کنند اما با مخالفت بانک مواجه می‌شوند در اثر نشتی لوله آب در جلوی مغازه آن‌ها گودال بزرگ ایجاد می‌شود که عبور و مرور به داخل مغازه را مشکل می‌کند صاحب‌خانه نیز حاضر نیست که اجاره را عقب بیندازد بچه‌ ها تصمیم می‌گیرند  به حل کردن مشکلات خانواده خود کمک کنند. لوییز تصمیم می‌گیرد تا از سیاه‌چال جلوی رستوران پایین برود  تا با گرفتن فیلم شجاعت خود را به دوستانش ثابت کند او در داخل چاله با  اسکلت مواجه می‌شود و ترس فراوانی را تجربه می‌کند . تیر شلیک  شده از اسلحه صاحب‌خانه آنها آقای فیشدر  بوده است او مظنون به قتل است و بچه ها به سرپرستی لوئیز فرزند کوچک خانواده تصمیم می‌گیرند که به دنبال قاتل بگردند انها در تعقیب برادر اقای فیشدر به مکانی مخفی در شهربازی واندر والف  پی می‌برند و در نهایت متوجه می‌شوند که وکیل خانواده آقای فیشدر  قاتل است و به قتل اعتراف می‌کنند باب در پایان فیلم می‌تواند وام را  تسویه کند و مغازه خود را حفظ کند.

جزئیات اثر

کارگردان/ مولف : لورن بوچاردloren Bouchard

نویسنده/ مترجم: لورن بوچارد، نورا اسمیت، جان مارمری

نام تهیه کننده: جانل مامری، نیلی لورن بوچار، نورا اسمیت

نام بازیگران: اچ جو بنجامین، کریستین شال، دن مینتز، جان رابرتز، یوجین میر من

نام شخصیت ها: باب بلیچر پدری است که برگر فروشی دارد و در تلاش است تا مغازه خود را از دست ندهد .

 لیندا بلیچر همسر باب که تمام مدت در کنار همسر خود در تلاش است تا مشکلاتشان را حل کنند.

         لوییز دختر کوچک و باهوش خانواده است که سعی میکنند بر ترس خود غلبه کنند و با پیدا کردن قاتل به

          خانواده خود کمک کند.

        جین دختر بزرگ باب است که در گیر عشقی یک طرفه به همکلاسی خود می باشد.

        تینا پسر خانواده و عاشق موسیقی است.                                        

کشور سازنده: امریکا

کمپانی سازنده: استودیو قرن بیستم، استودیو انیمیشن فاکس

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد برگرهای باب

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!