بتمن بی نهایت: مکانیک علیه جهش یافتگان

بررسی تخصصی انیمیشن Batman Unlimited Mechs vs. Mutants

بتمن بی نهایت: مکانیک علیه جهش یافتگان

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

3 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
9 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

«بتمن بینهایت: مکانیک علیه جهش‌یافتگان» یک انیمیشن در ژانر اکشن است که در آن، ابرقهرمانی به‌نام بتمن، همراه با دوستان قهرمانش، به مبارزه با موجودات شرور و جهش‌یافته‌ای می‌رود که قصد دارند شهر گاتهام را تصرف کنند. صحنه‌های متعدد درگیری و ضربات سنگین در این انیمیشن دیده می‌شود و حضور شخصیت محبوبی مانند بتمن در مبارزات، می‌تواند تشویق‌کنندۀ کودکان به اِعمال خشونت باشد. استفادۀ مثبت از قدرت و هوش در جهت دفاع از مردم از پیام‌های مثبت این داستان است.

سال 2016 72 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
خشونت

موجودات شرور و ابرقهرمان‌ها، هردو در راه رسیدن به اهدافشان، از تجهیزات و سلاح‌های جدید، مبارزه و ضربه‌های سنگین علیه یکدیگر، استفاده می‌کنند. موجودات شرور قدرت زیادی دارند و با مشت‌های محکم، زمین، درها و وسایل خیابان را خرد می‌کنند. بتمن و بقیۀ قهرمانان با آن‌ها مبارزه می‌کنند و صحنه‌های متعددی از ضربه‌های سنگین، شلیک موشک و تیراندازی با تفنگ دیده می‌شود.

جزئیات
ترس

موجودات شرور متعددی نمایش داده می‌شود که با اختراع آقای فریز، جهش‌یافته و ترسناک‌تر می‌شوند. آن‌ها تبدیل به ابرشرورهایی می‌شوند که با حمله به گاتهام و منجمد کردن آن، مردم را می‌ترسانند اما درنهایت، با حضور بتمن و شجاعت او، شکست می‌خورند.

جزئیات
ناهنجاری اجتماعی

گاهی موجودات شرور از کلمۀ احمق و لعنت به تو استفاده می‌کنند.

جزئیات
پیام مثبت

بتمن و دوستانش سعی می‌کنند در برابر موجودات شرور بایستند و از شهر گاتهام و مردمش محافظت کنند. بتمن برای مبارزه با ابرشرورها برنامه‌ریزی می‌کند و از رابین که درحال آموزش دیدن است می‌خواهد که همیشه از دشمنانش باهوش‌تر باشد و با فکر و احتیاط مبارزه کند.

جزئیات
الگوی مثبت

بتمن قهرمانی است که برای نجات جان مردم گاتهام خودش را به خطر می‌اندازد و با موجودات شرور مبارزه می‌کند. او از قدرت و هوش خودش در جهت مثبت استفاده می‌کند. رابین پسر شجاعی است که در نجات گاتهام به بتمن کمک می‌کند.

چرا آقای فریز با موجوداتی که خودش ساخته بود مبارزه کرد و آن‌ها را نابود کرد؟

چه تفاوتی بین قدرتمند بودن بتمن و ابرشرورها هست؟ چرا باوجود قدرتمند بودن ابرشرورها، آن‌ها را دوست نداریم اما بتمن را دوست داریم؟

اگر قدرت و هوش بالایی داشته باشی، برای چه کاری از آن استفاده می‌کنی؟

خلاصه: چرا باوجود قدرتمند بودن ابرشرورها، آن‌ها را دوست نداریم اما بتمن را دوست داریم؟

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه