• امروز : 1 اردیبهشت 1403
logo

نقد و بررسی انیمیشن با بابام

author-img

توسط : یاسمن گودرزی ارزیاب کدومو

2 ماه پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

8139 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 3 +
این ستاره‌ها کیفیت فنی محصول بوده و فارغ از معیارهای تربیتی و ارزش‌های اخلاقی به اثر داده شده است. ارزیاب براساس میانگین امتیاز اثر در پلتفرم‌های مختلف و نگاه فنی خود به محصول این امتیاز کیفی را برای محصول لحاظ کرده است.

انیمیشن سریالی «با بابام»، محصولی ساده و کودکانه از سازمان سینمایی سوره است. این اثر که در ده قسمت ساخته شده است به رابطه‌ی پدر و دختری می‌پردازد. در هر قسمت دختر کوچولوی قصه‌ی ما با چالش‌های کودکانه‌ و جالبی روبه‌ور می‌شود که با کمک پدرش آن‌ها را حل می‌کند. دوبله‌ی این انیمیشن با صدای کودکانه‌ای صورت گرفته است که به لطافت آن می‌افزاید. این انیمیشن سریالی مهارت ارتباط با والدین به ویژه پدر را در کودکان خردسال و به ویژه دختران، تقویت می‌کند.

ژانر : خانوادگی

سال 1402 ده قسمت – هرقسمت 7 دقیقه جزئیات کامل اثر
5 مناسب خانواده 0 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

این انیمیشن داستان زندگی دخترکوچولویی است که با پدر و مادر خود زندگی می‌کند. در هرقسمت، او چالش‌های کودکانه‌ای را حل می‌کند. نکته‌ای که باید به آن توجه کرد این است که این انیمیشن به روابط پدر و دختر تمرکز دارد. شما می‌توانید از این محصول کمک بگیرید و شکل درستی به روابط پدردختری بدهید. اگر دختر شما تک والد است و از پدر خود دور است، از دیدن این محصول اجتناب کنید.

می‌توانید پس از تماشای هرقسمت، با فرزند خود موضوع آن قسمت را مرور و اجرا کنید. مثلا با او به بستنی فروشی یا سینما بروید، جدول ستاره‌ها برای او طراحی کنید و ... .

خلاصه: این انیمیشن به شکل‌گیری ارتباط صحیح بین پدر و دختر کمک می‌کند. از تماشای آن به دخترانی که دچار فقدان پدر هستند، خودداری کنید.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

چرا دختر کوچولو وقتی پدرش خوابید، تصمیم گرفت نقاشی کند؟

چرا بابای دختر کوچولو موقع برگشت از شهربازی ناراحت بود؟

آقا سید وقتی دید دخترک دور ضریح می‌دود چه گفت؟

چرا بابای دخترک گفت که او نباید قصه‌های ترسناک بشنود؟

خلاصه: تو کدام قسمت انیمیشن را دوست داشتی؟ دلت می‌خواهد مانند دخترکوچولو به همراه پدرت به کجا بروی؟

داستان اثر

دختر کوچولوی خردسالی به همراه پدر و مادرش زندگی می‌کند. او در هر قسمت از این انیمیشن، با مسئله‌ای روبه‌رو می‌شود. پدر این دختر کوچولو، مردی مهربان است که ارتباط خوبی با دختر خود دارد. او سعی می‌کند با راهنمایی‌های صحیح و با کمک همسر خود، دختر کوچولیشان را تربیت کند. مثلا در قسمت اول این انیمیشن، دخترک قصه‌ی ما هنگامی که پدرش خواب است، صورت او را نقاشی می‌کند. پدر که با همان صورت نقاشی شده، وارد خیابان می‌شود، نگاه‌های عجیب مردم را احساس می‌کند. او زمانی که متوجه این کار دخترش می‌شود، او را سرزنش نمی‌کند و با او بازی می‌کند. در قسمتی دیگر با یکدیگر آشپزی می‌کنند، شهربازی و سینما می‌روند و دخترک ماجراجو، درس‌های مهمی از زندگی می‌گیرد.

جزئیات اثر

کارگردان مولف: زینب بدری

نویسنده/ مترجم: امیررضا مافی

نام تهیه کننده: فرزانه فخریان

نام بازیگران: آلا حسین‌خواه

نام شخصیت ها:

دختر: شخصیت اصلی داستان دخترکی خردسال است که در کنار پدر و مادر خود زندگی می‌کند. او در هر قسمت از این سریال، درگیر حل یک مسئله می‌شود و می‌تواند با کمک پدر و مادر خود از آن به راحتی عبور کند.

بابا: او پدری مهربان و حمایتگر است که سعی می‌کند ارتباط درستی با فرزند خود داشته باشد. در هرقسمت او به دخترش کمک می‌کند تا ضمن عبور از مسائلی که در این دوره‌ی سنی پیش می‌آید، اوقات خوشی را تجربه کند.

کشور سازنده: ایران

کمپانی سازنده: سازمان سینمایی سوره

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد با بابام

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!