انیمیشن حیوانات (فصل اول، قسمت اول)

بررسی تخصصی انیمیشن Animanimals

انیمیشن حیوانات (فصل اول، قسمت اول)

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

2 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
4 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

«انیمیشن حیوانات» یک انیمیشن سریالی است که طی سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۸ پخش شده است و در هرقسمت، داستانی ساده و کودکانه از یک نوع حیوان، به‌صورت صامت روایت می‌شود. داستان هرقسمت، پیامی ساده را طی سه دقیقه به کودکان منتقل می‌کند. قسمت اول این مجموعه داستان ماهی کوچکی ا‌ست که در تاریکی تخیلاتی شده است و می‌ترسد؛ اما پس از روشن‌کردن لامپ متوجه می‌شود تصوراتش درست نیست و چیزی برای ترسیدن وجود ندارد، سپس با خیال راحت به خواب می‌رود.

سال 2013 3 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
ترس

ماهی‌کوچولو با خاموش‌کردن چراغ قبل از خواب دچار تخیلات ترسناکی می‌شود و هربار یک ماهی را در تاریکی به شکل موجود ترسناکی می‌بیند؛ اما با روشن‌کردن لامپ خیلی زود متوجه می‌شود که هیچ‌چیزی برای ترسیدن وجود ندارد.

جزئیات
پیام مثبت

این انیمیشن به کودکان نشان می‌دهد که خیلی از ترس‌های ما به‌خاطر تخیلات است و هیچ‌چیزی برای ترسیدن در تاریکی وجود ندارد، همان‌طور که ماهی‌کوچولو هربار متوجه می‌شد که آنچه از او ترسیده یک ماهی ساده بوده و او فقط در تاریکی اشتباه می‌دیده است.

با پرسش‌های ساده به کودکان کمک کنید پیام انیمیشن را درک کنند و اگر تجربه‌ی شخصی پیرامون این موضوع دارند، از پیام داستان در زندگی واقعی استفاده کنند.

ترس‌های ماهی‌کوچولو قبل از خواب برای چه بود؟

آیا چیزهایی که باعث ترسش می‌شدند، واقعاً وجود داشتند؟

تو هم قبل خواب تصورات ترسناک به ذهنت رسیده است؟ به نظرت مثل ماهی‌کوچولو فقط خیال می‌کنی یا واقعاً وجود دارند؟

خلاصه: با پرسش‌های ساده به کودکان کمک کنید پیام انیمیشن را درک کنند و اگر تجربه‌ی شخصی پیرامون این موضوع دارند، از پیام داستان در زندگی واقعی استفاده کنند.

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه