• امروز : 2 بهمن 1400
logo

نقد و بررسی انیمیشن افسانه‌های مورتال کامبت: نبرد قلمروها (Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms)

author-img

توسط : ریحانه علیپور ارزیاب کدومو

2 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 17 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

«افسانه‌های مورتال کامبت: نبرد قلمروها» دومین فیلم پویانمایی است که بر اساس بازی ویدویی مورتال کامبت ساخته شده؛ در این سری، قهرمانان برای محافظت از قلمرو زمین و به عنوان آخرین تورنمنت، راهی جهان دیگر می‌شوند. این انیمیشن محصول مشترک شرکت دی‌سی و برادران وارنر است و می‌توان قتل‌های خونین و وحشیانه و همینطور استفاده‌ از الفاظ زشت و رکیک را از ویژگی‌های منفی آن عنوان کرد.

سال 2021 79 دقیقه جزئیات کامل اثر
مناسب خانواده نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

«افسانه‌های مورتال کامبت: نبرد قلمروها» دنباله‌ی انیمیشن «انتقام اسکورپین 2020»  است. این مجموعه اقتباسی از یک بازی ویدئویی به همین نام است و به خاطر خشونت بالای گرافیکی شهرت دارد. البته این اثر،‌ طرفداران خاص خود را دارد و بیشتر به عنوان انیمیشن بزرگسالان شناخته می‌شود.

شخصیت‌های بسیار زیادی در انیمیشن وجود دارند و از طرف دیگر خط داستان در ادامه‌ی بازی ویدئویی‌هاست، برای همین باعث سردرگمی افرادی می‌شود که تاکنون با مجموعه‌ی مورتال کامبت آشنا نبوده‌اند.

ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

می‌توانید به طور کلی در مورد مجموعه فیلم‌های مورتال کامبت با فرزندتان گفت‌و‌گو کنید: فیلم‌هایی که براساس این بازی ویدئویی ساخته شده‌اند، چگونه نظر مخاطبان را جلب می‌کنند؟ آیا سیر داستان مورتال کامبت جذابیت دارد؟ نظر فرزند خو را در مورد میزان خشونت داستان جویا شوید. به غیر از جنگ و کشتار، چه عوامل دیگری در جذابیت مورتال کامبت دخیل هستند؟
ادامه متن

داستان اثر

سال‌ها پس از مسابقات مورتال کامبت، شائوخان به همراه نیروهایش به قلمرو زمین حمله می‌کند اما با مقاومت لرد رایدن و جنگجویانش روبه‌رو می‌شود. شائوخان به رایدن پیشنهاد می‌دهد برای پایان دادن به این همه خشونت، یک مسابقه‌‌ی نهایی برگزار شود. آن دو نفر به نزد خدایان بزرگ می‌روند و موافقت آن‌ها را برای آخرین تورنمنت می‌گیرند؛ به علاوه لرد رایدن از خدایان بزرگ درخواست می‌کند تا اجازه دهند برای شرکت در مسابقه از قدرت خدایی خود دست بکشد. به این ترتیب، رایدن و دیگر جنگجویان برای محافظت از زمین راهی یک سفر پرمخاطره به جهان دیگر می‌شوند.

در طرف دیگر داستان، اسکورپین متوجه می‌شود روحش با کلید آخرین کامیدوگو (بقایای یک موجود) ادغام شده، او به توصیه‌ی رایدن تلاش می‌کند تا از دست نیروهای شینوک فرار کند. قضیه از این قرار است که سال‌ها قبل، خدایان باستانی، بعد از شکست یک موجود، او را تکه تکه می‌کنند، هر تکه در قسمتی از عالم پنهان شده است. اگر شینوک موفق شود اسکورپیون را دستگیر کند، در نتیجه به آخرین تکه‌ دست می‌یابد و به این ترتیب با احیای او، کل جهان را نابود می‌کند. با این حال در ادامه شینوک موفق به دستگیری آسکورپیون می‌شود و با به دست آوردن قدرت این موجود، شروع به نابودی کل دنیا می‌کند.

ادامه متن

جزئیات اثر

کارگردان:Ethan Spaulding/ اتان اسپولدینگ

نویسنده:Jeremy Adams/ Ed Boon/ John Tobias

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد افسانه‌های مورتال کامبت: نبرد قلمروها

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>