اسمش و گرب

بررسی تخصصی انیمیشن Smash And Grab

اسمش و گرب

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

1 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
7 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

مبارزه برای رسیدن به هدف در کنار کمک و همیاری با دوست. ازخودگذشتگی و ایثار برای رسیدن به هدف نهایی. کارهایی که این دو ربات با همکاری هم انجام می‌دهند، باعث می‌شود به نتیجه دلخواهشان برسند.

سال 2019 8 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
خشونت

این فیلم کوتاه، خشونت خاصی ندارد و تنها صحنه‌ای که می‌تواند به‌عنوان خشونت ذکر شود، صحنه‌ی شلیک ربات‌های مأمور به ربات قدیمی کوچک و قطع‌شدن دستش می‌باشد.

جزئیات
ترس

در این فیلم ترس هم وجود ندارد و صحنه‌ی تعقیب و تیراندازی مأموران رباتی به ربات‌های قدیمی نیز ترس شدیدی را منتقل نمی‌کند.

جزئیات
پیام مثبت

پیام مثبت فیلم حول مفهوم دوستی و ایثار قرار دارد. دو ربات که علاوه بر همکاری با یکدیگر رفیق هستند. وقتی می‌خواهند از بند کابل انرژی رها شوند، با همکاری هم می‌توانند مأموران رباتی را شکست دهند. اگرچه ممکن است کمی مفهوم قانون‌گریزی را تداعی کند؛ اما نقش همکاری و کار تیمی در این فیلم پررنگ‌تر است.

جزئیات
الگوی مثبت

دو ربات قدیمی قصد دارند از محدودیت کابل‌های انرژی رها شوند. آن‌ها دوست دارند در کنار هم خوشحال باشند؛ اما این محدودیت آزاردهنده مانع آن‌هاست. وقتی سعی می‌کنند از منبع انرژی سیار استفاده کنند، لازم است تا با همکاری هم با مأموران رباتی بجنگند. دوستی و رفاقت، کار تیمی و هماهنگی، ایثار و گذشت از اتفاقاتی است که در فیلم از دو ربات می‌بینیم.

ربات‌ها به دنبال چه چیزی بودند؟ با این سؤال سعی کنید درک آن‌ها را از این فیلم کوتاه دریابید.

فداکاری یکی از ربات‌ها را موضوع بحث با کودک خود قرار دهید.

خلاصه: داستان کلی فیلم را از کودک خود بخواهید، درباره‌ی مفهوم فداکاری با کودک خود صحبت کنید.

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه