آکادمی اسکای لندرز

بررسی تخصصی انیمیشن Skylanders Academy

آکادمی اسکای لندرز

author-img

توسط : امیرحسین کهوندی فاضل ارزیاب کدومو

1 هفته پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
7 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

اژدهایی جوان به حضور در گروه نگهبانان آسمان برای مبارزه با اهریمنان علاقه‌مند است. بنابراین وارد آکادمی «اسکای لندرز» می‌شود تا آموزش‌های لازم را ببیند. «آکادمی اسکای لندرز» انیمیشنی در ژانر ماجراجویی است که در سال ۲۰۱۶ ساخته شده است.

سال 2016 44 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
خشونت

در طول تمرین‌های آکادمی، شخصیت ها دائما با یکدیگر مبارزه می‌کنند. اسپایرو یک اژدهاست که برای حمله به دیگران از دهانش آتش خارج می‌کند. کیاس به عنوان شخصیت منفی قصد نابودی دنیا و ازبین بردن نگهبانان آسمان را دارد. او نیز از طلسم و جادو استفاده می‌کند.

جزئیات
ترس

اگرچه چندین اژدها در این مجموعه وجود دارد و آنها با یکدیگر مبارزه می‌کنند اما صحنه‌ی ترسناکی در این مجموعه دیده نمی‌شود.

جزئیات
ناهنجاری اجتماعی

یکی از شخصیت‌های داستان به نام «بو گندو» دائما آروغ می‌زند که امری ناپسند و ناهنجار به حساب می‌آید.

جزئیات
پیام مثبت

کارگروهی، دوستی، شجاعت و مسئولیت پذیری از جمله مفاهیم مثبتی است که در این مجموعه دیده می‌شود. اسپایرو اگرچه با سایر اعضای آکادمی رقابت دارد اما هرگز دوستی بین آنها از بین نمی رود و صمیمیت آنها تغییری نمی‌کند. اسپایرو با مسئولیت پذیری و شجاعت با کیاس مبارزه کرده و سرزمین نگهبانان آسمان را نجات می‌دهد.

جزئیات
الگوی مثبت

اسپایرو در ابتدا فردی مغرور است که قبولی در امتحان را قطعی می‌داند بنابراین با تنبلی کردن و بی‌توجهی به تذکرات اهالی آکادمی زمان را پشت سر می‌گذراند. باگذشت زمان و عدم قبولی در امتحان او متوجه اشتباهاتش شده و با پس گرفتن کتاب سعی در جبران اشتباهاتش می‌کند. او در پایان فردی شجاع و مسئولیت پذیر می‌شود.

چرا کیاس قصد نابودی جهان را دارد؟

اسپایرو چه ویژگی هایی دارد؟ کدام ویژگی او را بیشتر دوست دارید؟

از دوستان اسپایرو، کدام شخصیت رفتار بهتری دارد؟

خلاصه: چرا کیاس قصد نابودی جهان را دارد؟

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه