آنا

بررسی تخصصی انیمیشن Anna

آنا

author-img

توسط : نرگس شفیعی ارزیاب کدومو

1 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
9 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

«آنا» یک انیمیشن کوتاه است که در سال ۲۰۱۵ ساخته شده است. این انیمیشن کوتاه، روایت دقایقی از زندگی دختربچه‌ای است که در سقوط یک هواپیما جان سالم به‌در برده و در کنار اجساد مسافران و لاشه‌ی هواپیما مشغول بازی است. تا زمانی‌که این دختربچه در کوهستان تنهاست، یک «ببر درنده» از او مراقبت می‌کند.

سال 2015 8 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
خشونت

این انیمیشن صحنه‌ای از رفتارهای خشونت‌آمیز ندارد. تنها لاشه‌ی یک هواپیما نمایش داده می‌شود که مشخص است تمام مسافران آن طی سقوط از بین رفته‌اند و در یک صحنه، دست یکی از اجساد نمایش داده می‌شود.

جزئیات
ترس

آنا دختربچه‌ای است که به‌تنهایی در کوهستان است و در کنار او لاشه‌ی یک هواپیمای سقوط‌کرده دیده می‌شود. دانستن این موضوع که تمام مردم هواپیما از بین رفته‌اند و نمایش دست یکی از اجساد در طی داستان، می‌تواند غمگین‌کننده باشد. نزدیک‌شدن حیوان درنده به آنا که مشغول بازی است، در ابتدا ممکن است باعث ترس یا اضطراب شود؛ اما در ادامه مشخص می‌شود که قصد او مراقبت از کودک است.

جزئیات
پیام مثبت

مهم‌ترین پیام این اثر کوتاه، در قالب مراقبت یک حیوان درنده از یک کودک تنها و بی‌دفاع نمایش داده می‌شود و اهمیت رحم‌کردن به ضعیفان و دلسوزبودن برای دیگران را به انسان یادآوری می‌کند.

جزئیات
الگوی مثبت

حیوان درنده که یک کودک تنها را در کوهستان می‌بیند، به‌جای حمله به کودک، از او مراقبت می‌کند.

با پرسش پیرامون رفتار حیوان درنده با دخترکوچولو، می‌توانید فرزندتان را در فهم پیام انیمیشن یاری کنید.

خلاصه: با پرسش پیرامون رفتار حیوان درنده با دخترکوچولو، می‌توانید فرزندتان را در فهم پیام انیمیشن یاری کنید.

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه