• امروز : 7 خرداد 1403
logo

نظر کارشناسان رسانه

دکتر ليلا سليقه‌دار

زندگی سرشار از این پرسش است: کدومو....؟! چه عالیست که برای مهمترین‌های آن، پاسخ‌های حاضر و آماده مبتنی بر نظرات کارشناسان و متخصصان و البته هم‌نوای با ارزش‌های منطقی زندگی موجود هست. کجا؟ درست در کدومو!

مهدیه علیمحمدی

ذائقه و ساختار روانی و شخصیتی کودکان از سالهای ابتدایی کودکی شکل میگیرد و خوراک فرهنگی و ورودی هایی که در بستر زندگی به کودک ارایه می شود در ساختن این ذائقه تاثیر گذار است. در بستر فراهم شده توسط کدومو با خیال راحت وارد دنیای محتواییِ مناسب خواهیم شد.

احسان کاوه

در این روزگار که رسانه‌ها ما و کودکانمان را احاطه کرده‌اند، باید به توصیه افراد دلسوز برای مصرف رسانه‌ای اعتماد کنیم. کدومو یکی از آن قابل اعتمادهاست.

ابراهیم شمشیری

با کدومو به بچه ها کمک کنیم تا کدومو انتخاب کنند. پدرها و مادرها با کمک کدومو دیدنیها و شنیدنیها و خواندنیهای بهتری برای بچه‌ها فراهم می‌کنند.

محمدعلی عبداللهی

کدومو یک دستیار و یک همراه برای خانواده های ایرانی است که بهشون کمک میکنه که محتوای رسانه ای مناسب را برای بچه-هاشون انتخاب کنند. دستیاری که خیلی بهش نیاز هست و تا حالا جاش خالی بوده.

میرسبحان سادات

کدومو همیار خانواده‌ها در راستای ایجاد سبک زندگی سالم در دنیای دیجیتال است. کدومو با ارزیابی و تحلیل محصولات رسانه‌ای، نگرانی و سرگردانی خانواده‌ها را برای انتخاب محصولات سالم تر و متناسب با سن فرزندان‌شان کاهش می‌دهد.

مصطفی ضابط

راهنمای کاربردی والدین دغدغه مند برای انتخاب خوراک سالم رسانه ای در پیشگیری از آسیب ها و رشد فرزندان

سوده مهتاب‌پور

کدومو فقط یه سوال نیست؛ کدومو تابلوی راهنمای مناسبیه برای هر کسی که با کودک سر و کاری داره، تا با رجوع به کدومو بفهمه :کدومو باید انتخاب کنه کدومو، یه سوال نیست، کدومو جعبه ابزاریه که به والدین و مربیان کمک می کنه تا بهتر بدونن کدومو باید انتخاب کنن

معصومه نصیری

این روزها وقتی والدین نگران از زیست مجازی فرزندان و اثرات مختلف این فضا بر مختصات فکری کودکانشان سوال می‌کنند چه محتوایی را برای ما توصیه می‌کنید یا بستری که محتوای سالم و متناسب با نیاز امروز مخاطبان ارائه می‌کند را معرفی کنید، با خیال راحت «کدومو» را معرفی می‌کنم.

مریم محبی

کدومو یعنی یه تیم حرفه ای، دلسوز و دغدغه مند که هم به روز هستند هم نسل جدید و دغدغه هاش رو خوب می شناسن. خوب و سریع داره رشد می کنه و مسئولیت اجتماعی اختصاصی خودشو درک کرده.

صادق ذوفن

کدومو خیلی ساده و روان ارزیابی خودش را در اختیار خانواده‌ها میگذارد تا آنها بتوانند انتخابی درست و آگاهانه داشته باشند

آسیه حسینی نیکو

همیشه این مشکل وجود داشت که والدین رو باید به کجا ارجاع بدیم برای دسترسی به یه انتخاب خوب و راحت و در دسترس. کدومو این دغدغه رو برطرف کرده و خانواده‌ها با یه سرچ ساده می‌تونن در مورد انتخاب محصولات رسانه‌ای برای فرزندانشون به نتیجه برسن

محمد لسانی

کدومو تسهیلگر ارتباط سالم، مفید و ایمن کودکان و نوجوانان با آثار رسانه ای است. والدین در امواج رسانه ای که فرزندانشان با آن مواجه هستند، با \"کدومو\" می توانند به ساحل آرامش می رسند

هاجر سجاد

مجموعه ای از مقالات تربیتی-آموزشی مرتبط با نحوه تعامل والدین و فرزندان در حیطه مسائل مصرف رسانه ای است.

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!