دورهمی

بررسی تخصصی برنامه تلويزيونی

دورهمی

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

7 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
7 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

دورهمی برنامه‌ای گفت‌و‌گو محور با مجری‌گری مهران مدیری است که در هر قسمت موضوع مشخصی دارد و از چند بخش نمایش، استندآپ کمدی و مصاحبه حول موضوع آن قسمت تشکیل شده. اکثر موضوعات این برنامه موضوعات اجتماعی مثل دروغ، اقتصاد، نوروز و… است

سال 1394 تاکنون 85 دقیقه(هر قسمت) جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
ناهنجاری اجتماعی

برنامه از چند آیتم مختلف تشکیل شده است که در بخش نمایش با توجه به موضوع برنامه عادات زشت و نادرست نشان داده می‌شود. در این آیتم ناهنجاری‌های اجتماعی و رفتاری مثل توهین، دعوا، سودجویی، فریب و... دیده می‌شود. البته نمایش این مسائل به شکل طنز و برای نقد این ناهنجاری‌هاست. مثلا قیمت دستفروشی دروغگو و منفعت طلب است.همچنین در بین مصاحبه با میهمانان برنامه یا مخاطبان حاضر گاهی به رفتار‌های نادرست آنها اشاره می‌شود. مثلا یک میهمان اعتراف می‌کند که به استفاده از تلفن همراه اعتیاد دارد یا چراغ قرمز را بعضی وقت‌ها رد می‌کند.

ادامه متن
جزئیات
پیام مثبت

هر قسمت از برنامه حول موضوع اجتماعی_فرهنگی ساخته شده که پیام‌های مثبت قابل توجهی دارد. بخش قابل توجهی از این پیام در استندآپ‌های مهران مدیری(مجری) به شکل کلامی منتقل می‌شود. همچنین نمایش‌های هر برنامه هم مربوط به موضوع برنامه است و معمولا با نشان دادن ناهنجاری‌های رفتاری سعی در نقد آنها دارد.

مسائل فرهنگی چگونه حل می‎شوند؟

مشکلات فرهنگی از کجا ناشی می‌شود؟

مشکلات فرهنگی چگونه زندگی ما را تحت تاثیر قرار می‌دهد؟

چقدر حرف سلبریتی‌ها قابل اتکاست؟

خلاصه: مسائل فرهنگی چگونه حل می‎شوند؟

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه