• امروز : 28 مرداد 1401
logo

نقد و بررسی سریال هیلر (Healer)

author-img

توسط : فاطمه زهرا باقری ارزیاب کدومو

7 ماه پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

2782 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 17 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.
داستان یک مرد جوان به نام سئو‌جونگ‌هو که هویتش را مخفی می‌کند و هرکار غیرقانونی به جز قتل را انجام می‌دهد. جونگ‌هو با نام مستعار "هیلر" به کمک همکار هکرش برای ماموریت‌های محرمانه‌ی مختلف سفارش می‌گیرد و بهترین فرد در حرفه‌ی خودش است. او آرزو دارد یک جزیره در اقیانوس آرام بخرد و دور از جامعه زندگی کند. اما در یکی از ماموریت‌هایش به یک دختر برمی‌خورد که شخصیت و آرزوهایش را تغییر می‌دهد. این سریال در سال 2014 میلادی پخش شد و علاقه‌مندان زیادی پیدا کرد.

ژانر : سیاسی عاشقانه هیجانی

سال 2014 یک قاصد مخفی که در مواجهه با عشق و سرنخی از گذشته‌اش تغییر می‌کند. جزئیات کامل اثر
6 مناسب خانواده 11 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

kodoumo-logo 17 +
بر اساس 1 رای

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

داستان سریال درباره مرد جوانی با هویت محرمانه و یک شغل خاص است. سئو‌جونگ‌هو با نام مستعار هیلر، اطلاعات و بسته‌های محرمانه را جا‌به‌جا می‌کند. او هیچ دوست و خانواده‌ای ندارد و تنها زندگی می‌کند. یک روز او برطبق سفارش مشتری‌اش ماموریت پیدا می‌کند که در مورد دختری به نام یونگ‌شین اطلاعات جمع کند. او در حین جمع‌آوری اطلاعات از یونگ‌شین به او علاقه‌مند می‌شود. و با یک هویت جعلی در خبرگزاری‌ای که یونگ‌شین در آن کار می‌کند استخدام می‌شود تا از نزدیک او را دنبال کند. این سریال خشونت تاثیرگذاری برای مخاطب نوجوان ندارد و ممکن است باعث تشویق نوجوانان به یادگیری هنرهای رزمی و پارکور و دفاع شخصی شود که از نکات مثبت این سریال است. شاخص ترس در این سریال بیشتر به حالت استرس و نگرانی برای مخاطب نوجوان است و اکثر موقعیت‌های اضطراب‌آور سریال به خوبی تمام می‌شوند و معمولا کسی آسیب نمی‌بیند. ناهنجاری‌های اجتماعی این سریال ممکن است روی مخاطب نوجوان تاثیر بگذارد، دروغ گفتن و بی‌احترامی و مصرف مشروبات الکلی و رابطه با نامحرم هرکدام بسته به پس‌زمینه ذهنی نوجوان شما بر روی او تاثیر می‌گذارند. با او درباره‌ی ناهنجاری‌هایی که فکر می‌کنید روی او تاثیر می‌گذارند یک صحبت دوستانه داشته باشید. فراموش نکنید که هیچگاه صحبت‌های نوجوانتان را قضاوت نکنید. در این سریال شخصیت‌های مثبت تاثیرگذاری وجود دارند که می‌توانند الگوی خوبی برای نوجوانتان باشند. نظر نوجوان خود را درباره رفتارهای مثبت و منفی شخصیت‌ها بپرسید. از این طریق می‌توانید او را بهتر بشناسید و درک کنید. سکانس‌های کمدی سریال می‌توانند بهانه‌ی خوبی برای خنده و گپ‌و‌گفت شما با فرزندتان باشند.

خلاصه: درباره نکات مثبت و منفی سریال که توجه شما را جلب می‌کنند با نوجوان خود صحبتی دوستانه داشته باشید.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

به نظر تو چرا هیلر به جامعه اهمیت نمی‌داد؟

اگر هکر بودی دوست داشتی چه کارهایی انجام بدی؟

ادامه متن

داستان اثر

سئو‌جونگ‌هو یک قاصد شب است که با نام مستعار هیلر فعالیت می‌کند. او در ازای پول، بسته‌ها و اطلاعات محرمانه‌ی مشتریانش را جا‌به‌جا می‌کند. هیلر به همراه هکر حرفه‌ای قابل‌اعتمادش که او را آجوما صدا می‌کند ماموریت های مختلفی را انجام می‌دهند. خبرنگار معروف به نام کیم‌مون‌هو که به دنبال یک دختر گمشده به نام جی‌آن می‌گردد هیلر را استخدام می‌کند تا دی‌ان‌ای دختری به نام چه‌یونگ‌شین را بگیرد و درباره او تحقیق کند. هیلر متوجه می‌شود که یونگ‌شین با ناپدری‌اش زندگی می‌کند که در کودکی او را به فرزندی گرفته است و همان دختر گمشده است. کیم‌مون‌هو به هیلر ماموریت می‌دهد که اطلاعات بیشتری از چه‌یونگ‌شین پیدا کند. یونگ‌شین یک خبرنگار در خبرگزاری آنلاین سام‌دی‌نیوز است. هیلر با هویت جعلی پارک‌بونگ‌سو به عنوان همکار یونگ‌شین در خبرگزاری استخدام می‌شود تا از نزدیک او را دنبال کند. کیم‌مون‌هو که دختر گمشده، چه‌یونگ‌شین را پیدا کرده است از شبکه تلوزیون ملی استعفا می‌دهد و خبرگزاری آنلاین سام‌دی‌نیوز را می‌خرد و به عنوان مدیر خبرگزاری مشغول جمع‌آوری اطلاعات درباره اتفاقات گذشته می‌شود تا به یونگ‌شین نزدیک باشد و از راز های برادرش، کیم‌مون‌شیک، صاحب بزرگترین خبرگزاری کره، پرده بردارد. هیلر که کم‌کم به یونگ‌‌شین علاقه‌مند شده برای او اطلاعات محرمانه مورد نیازش را پیدا می‌کند و برایش می‌فرستد. یونگ‌شین نمی‌داند که زیردست سر به زیر و خجالتی‌اش، پارک‌بونگ‌سو همان هیلر است. هیلر و یونگ‌شین و مون‌هو از رازهای دوران کودکی‌شان باخبر می‌شوند و مثل پدرانشان درگیر مبارزه با فساد می‌شوند. یونگ‌شین مادر واقعی‌اش را پیدا می‌کند و هیلر به فایلهای بازجویی سال 1992 دست پیدا می‌کند و پدر مرحومش را از اتهام قتل تبرئه می‌کند. یونگ‌شین به هویت هیلر پی می‌برد و به عشق او پاسخ می‌دهد.

جزئیات اثر

کارگردان/ مولف: Lee Jung-sub - Kim Jin-woo / لی جونگ ساب – کیم جین وو

نویسنده/ مترجم: Song Ji-na سونگ جی نا

ادامه متن

نظرات کاربران

بزرگسال

توسط : فاطیما افراسیابی

۲۵ مرداد ۱۴۰۱

مناسب سن 17 +

توصیه می‌شود نوجوان را در حین تماشای سریال همراهی کنید. همراهی شما در کنار نوجوان ضمن آنکه می‌تواند آسیب‌ها را کاهش دهد، نباید منجر به بحث و اختلاف نظری شود که شما را از نوجوان‌تان دور سازد.

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد هیلر

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!