• امروز : 27 مهر 1400
logo

نقد و بررسی سریال نارگیل

author-img

توسط : نرگس شفیعی ارزیاب کدومو

3 هفته پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 7 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

سریال کودکانه‌ی «نارگیل» محصول ایران و حاوی داستانی افسانه‌ای درباره‌ی تقابل جادوگری پلید و خانواده‌ای راستگو و درستکار است. علاوه‌بر داستان اثر، ژانر فانتزی و موزیکال و حضور شخصیت‌های کودک و شخصیت‌های عروسکی می‌تواند این سریال را برای کودکان جذّاب کند. این اثر سعی دارد خوش‌قلبی و راستگویی را تبلیغ کند و تبعات سیاه‌دلی و دروغ‌گویی را چه در شخصیت‌های پلید و چه در پشیمانی شخصیت‌های کودک از اشتباهاتشان نشان دهد.

سال 1400 40 دقیقه جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

kodoumo-logo 10 +
بر اساس 2 رای

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

سریال «نارگیل» سریالی کودکانه است که با روایت داستانی افسانه‌ای، حضور شخصیت‌های عروسکی، دیالوگ‌های طنزآمیز، حضور شخصیت‌های کودک به‌عنوان عاملان اصلی داستان و همچنین ژانر موزیکال، می‌تواند برای کودکان شما جذّابیت ایجاد کند.

این اثر سریالی داستان خانواده‌ی راستگوهاست که جادوگر پلیدی به نام وروره دشمن آن‌هاست. در این مقابله، تشخیص شخصیت‌های مثبت از منفی برای کودکان ساده است و اهمیت درستکاری و مقابله با بدی به‌وضوح دیده می‌شود.

ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

درباره‌ی پیام‌های اثر با فرزند خود گفت‌وگو کرده و برای تشخیص رفتارهای درست از نادرست سوال کنید:

چرا رهام اصرار داشت به عروسک‌ها کمک کند؟

ادامه متن

داستان اثر

حدود هزار سال پیش، سه مرد خوش‌قلب و خوش‌نام به نام‌های نارگیل، لنگه و لیوه زندگی می‌کردند. این سه جوانمرد که اهل کمک به دیگران بودند توسط جادوگری به نام وروره قلب‌هایشان سیاه می‌شود و تبدیل به انسان‌هایی ظالم می‌شوند. فریدون راستگو هم آن‌ها را تبدیل به سه عروسک کرده و در یک صندوقچه زندانی می‌کند و قول می‌دهد راه‌حلی برای برطرف‌کردن بدجنسی آن‌ها پیدا کند سپس آزادشان کند.

حالا هزار سال است که از ماجرا می‌گذرد و نوه‌ی فریدون (رهام راستگو) شیمیدانی است که تلاش‌هایش را وقف پیداکردن ترکیبی می‌کند که بتواند این سه عروسک را تبدیل به انسان‌هایی خوش‌قلب کند.

ادامه متن

جزئیات اثر

کارگردان: سید ابراهیم عامریان، حمزه صالحی

‌‌

ادامه متن

نظرات کاربران

بزرگسال

توسط : بارمان برهان

۲۲ مهر ۱۴۰۰

مناسب سن 10 +
گزارش نظر

عالیییییییییییییییی یعنی نمیشه از این سریال بد گفت.

مشاهده کامل

بزرگسال

توسط : بارمان برهان

۲۲ مهر ۱۴۰۰

مناسب سن 10 +
گزارش نظر

عالیییییییییییییییی یعنی نمیشه از این سریال بد گفت.

مشاهده کامل

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه

افزودن دیدگاه در مورد نارگیل

مناسب برای رده سنی
این اثر چطور بود

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>