• امروز : 2 مهر 1402
logo

نقد و بررسی سریال مدرسه اشباح (Phantom School)

author-img

توسط : فاطمه معصومی ارزیاب کدومو

4 ماه پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

2280 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 13 +
این ستاره‌ها کیفیت فنی محصول بوده و فارغ از معیارهای تربیتی و ارزش‌های اخلاقی به اثر داده شده است. ارزیاب براساس میانگین امتیاز اثر در پلتفرم‌های مختلف و نگاه فنی خود به محصول این امتیاز کیفی را برای محصول لحاظ کرده است.

مینی سریال مدرسه اشباح، محصول سال 2022 کره جنوبی در ژانر فانتزی و اکشن است. این سریال داستان مدرسه‌ای را روایت می‌کند که یک فانتوم وارد آن شده و قصد تسخیر دانش‌آموزان و پس از آن، دیگر افراد زمین را دارد. این سریال پیام مثبت بالایی دارد.

 

ژانر : اکشن

سال 2022 قسمت حدوداً 30 دقیقه‌ای جزئیات کامل اثر
6 مناسب خانواده 6 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

این سریال داستان مدرسه‌ای را روایت می‌کند که یک فانتوم وارد آن شده و قصد تسخیر دانش‌آموزان و پس از آن، دیگر افراد زمین را دارد. فانتوم‌ها موجودات شیطانی‌ای هستند که انسان‌ها را تسخیر می‌کنند و از امیال آن‌ها انرژی می‌گیرند. آن‌ها معمولا به کسانی می‌چسبند که به آن‌ها نیاز دارند. افرادی که توسط فانتوم‌ها تسخیر می‌شدند همه افرادی ضعیف‌النفس بودند که هر یک به شکلی به فانتوم نیاز داشتند. درمورد خصلت‌های مختلف این افراد، دلایل نیاز آن‌ها به فانتوم و تسخیرشان توسط او و تغییراتشان بعد از تسخیر شدن، می‌توانید به بحث و گفتگو بپردازید. به این فکر کنید که هریک از این افراد چه کمبود‌هایی در خود حس می‌کردند و چرایی و چگونگی آن به چه شکل بود و چه کارهایی برای رشد و تکامل خود می‌توانستند بکنند تا نیازی به فانتوم نباشد و به راهی ناصحیح کشیده نشوند.

خلاصه: سریال مدرسه اشباح سریالی در ژانر فانتزی و اکشن با مخاطب جوان و نوجوان است که در سال2022 در کره جنوبی ساخته شد. فصل اول این سریال 8 قسمت بوده و برای فصل بعدی نیز تمدید شده است.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

آیا تو ضعفی در خودت می‌بینی؟ اگر بنظرت ضعفی داری، اون چیه و بنظرت چطوری می‌تونی این ضعف رو در خودت برطرف کنی؟ راه صحیحش چیه؟ بنظرت اگر آدم مشکل یا ضعفی داشته باشه چطوری باید حلش کنه و با چه کسانی درمیون بذاره؟ بنظرت این بچه‌ها واقعاً ضعف داشتن یا فقط اینطوری تصور می‌کردن؟ ملاک برتری آدم ها تو زیبایی و نمرات خوب و ثروت و شهرته یا چیزهای دیگری ملاک کمال و برتری هستند؟

خلاصه: به نظر تو چرا فانتوم این افراد رو تسخیر می‌کرد؟

داستان اثر

فانتوم‌ها موجودات شیطانی‌ای هستند که انسان‌ها را تسخیر می‌کنند و از امیال آن‌ها انرژی می‌گیرند. آن‌ها معمولا به کسانی می‌چسبند که به آن‌ها نیاز دارند. این فانتوم‌ها در مهره‌هایی در مدرسه‌ی جادو حبس شده بودند تا اینکه روزی یک نفر آن‌ها را آزاد کرد و به زمین رفتند. حالا مدرسه جادو، یونا را که یک کارآموز شکار فانتوم‌هاست به زمین می‌فرستد تا فانتوم‌ها را تحت نظر بگیرد و زمانی که فردی را یافت که فانتوم او را تسخیر کرده، به اساتیدش خبر دهد تا فانتوم را بگیرند. او شروع به پیدا کردن و گرفتن فانتوم‌ها می‌کند و بعد از مدتی چندتا از همکلاسی‌هایش نیز به او می‌پیوندند.

جزئیات اثر

نام بازیگران:ان سی.ای، لیم سونگ‌کیون، چویی سئوک‌وون، کیم سئو‌یون، چا جائه‌هون / NC.A, Lim Sung-kyun, Choi Seokwon, Kim Seo-yeon, Cha Jae-hoon نام شخصیت‌ها: کانگ یونا: دختری که کارآموز شکار فانتوم‌هاست و به عنوان یک دانش‌آموز به مدرسه انسان‌ها می‌رود تا فانتوم را شکار کند. چویی گی‌وو: دوست و همکلاسی یوناست که به او در شکار فانتوم کمک می‌کند. لی دو گیوم: او پسری محبوب در مدرسه است و در حقیقت استاد شکار فانتوم‌هاست. سونگ سو‌‌جین: از دیگر همکلاسی‌ها و دوستان یوناست که به او در شکار فانتوم کمک می‌کند. هان سو‌یونگ: از دیگر همکلاسی‌های یوناست و به او در شکار فانتوم کمک می‌کند. او کتابی دارد که از پدربزرگش به او به ارث رسیده و در آن درمورد فانتوم‌ها نوشته شده است. کشور سازنده: کره جنوبی  

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد مدرسه اشباح

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!