خانه‌ی امن

بررسی تخصصی سریال

خانه‌ی امن

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

3 هفته پیش مدت زمان مطالعه: 3 دقیقه
14 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

«خانه‌ی امن» به پرونده‌های امنیتی سال‌های اخیر در ایران می‌پردازد. از جمله‌ی این پرونده‌ها عملیات‌های داعش در کشور است. نیروهای امنیتی در تلاش هسنتند تا سرکرده‌های داعش در ایران را دستگیر کرده و جلوی عملیات‌های تروریستی را بگیرند. این محصول که در صداوسیمای ایران تولید شده است صحنه‌های خشونت آمیز زیادی دارد؛ این صحنه‌ها شامل درگیری نیروهای امنیتی ایرانی و داعش می‌شود.

سال 1399 45 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
خشونت

نیروهای امنیتی ایرانی به صورت مخفیانه وارد مقر داعش در عراق می‌‌شوند، زمان پاکسازی این محل نیروهای داعشی و ایرانی با یکدیگر درگیر می‌‌شوند. تیراندازی همراه با نمایش خونریزی، پرت شدن از روی بلندی و پخش شدن خون روی زمین و انفجار نارنجک که منجر به مرگ یک نیروی داعشی می‌‌شود نمایش داده می‌‌شود. در ابتدای سریال انفجار یک بمب و دختربچه‌ای که در حال گریه است نشان داده می‌شود. امجد طاها به دلیل اطلاعاتی که همسرش به نیروهای ایرانی داده است سعی می‌‌کند او را خفه کند که با دخالت بازجو موفق نمی‌شود.

ادامه متن
جزئیات
ترس

صحنه‌های درگیری نیروهای امنیتی ایرانی با داعش به دلیل آنکه تیراندازی همراه با نمایش خون می‌‌تواند ترسناک باشد. در صحنه‌ای یکی از داعشی‌ها بعد از تیر خوردن از ساختمان به زمین می‌‌افتد و خون او روی زمین پخش می‌‌شود.

جزئیات
الگوی مثبت

نیروهای عملیاتی در تلاش هستند تا تنها به وظیفه شان عمل کنند. در هنگام پاکسازی مقر داعش، نیروی امنیتی ایرانی یکی از داعشی‌ها را به شدت ترسیده است نمی‌‌کشد و فقط دست و پای او را می‌‌بندد.

هدف از انجام عملیات‌های نظامی چیست؟ نیروهای اطلاعاتی و عملیاتی با چه سازوکارهایی عملیات خود را به سرانجام می‌رسانند؟ اهمیت فعالیت‌های نیروهای عملیاتی چیست؟ گروه‌های افراطی مانند داعش چه هدفی دارند؟ چگونه می‌توان آن‌ها را شناخت؟   خلاصه: هدف از انجام عملیات‌های نظامی و اطلاعاتی چیست؟

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه