• امروز : 28 مرداد 1401
logo

نقد و بررسی فیلم مرد‌ پولادین (Man of Steel)

author-img

توسط : مهسا خاکپور ارزیاب کدومو

1 سال پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

684 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 14 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

«مرد پولادین» داستان یکی از ابرقهرمانان دی‌سی کمیک به نام «سوپرمن» است. این فیلم اکشن داستان پسربچه‌ای است که متوجه می‌شود اهل زمین نیست و با ویژگی‌های منحصر‌به‌فردی که دارد می‌خواهد بفهمد از کجا آمده و چه هدفی را باید در زندگی دنبال کند.

ژانر : ابرقهرمانی

سال 2013 165 دقیقه جزئیات کامل اثر
1 مناسب خانواده 2 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

«مرد پولادین» محصول سال 2013 در ژانر ابرقهرمانی و اولین فیلم از مجموعه فیلم‌های دی‌سی کمیک است که به داستان زندگی سوپرمن، یکی از ابرقهرمانان محبوب می‌پردازد.

کلارک پسربچه‌ای است که از یک سیاره‌ی درحال انقراض به زمین فرستاده می‌شود. او در خانواده‌ای کشاورز بزرگ می‌شود. این خانواده تلاش می‌کنند او را درمقابل خطر‌های احتمالی (عدم‌پذیرش انسان‌ها، آزمایش‌های غیرانسانی بر روی فرازمینی‌ها و...) محافظت کنند.

ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

با فرزند خود درباره‌ی هدف‌های زندگی‌اش حرف بزنید.

از فرزند خود بپرسید اگر کلارک در خانه می‌ماند و از توانایی‌های خودش هیچ استفاده‌ای نمی‌کرد چه اتفاقی می‌افتاد؟

ادامه متن

داستان اثر

«کلارک» یا همان «کال ال» در بدو تولّد، توسط پدرش از یک سیاره‌ی درحال انقراض به نام «کریپتون» به زمین فرستاده می‌شود. کلارک در زمین بین خانواده‌ای کشاورز بزرگ می‌شود و مادر و پدرش تلاش می‌کنند تا به او کمک کنند تا با قدرت‌ها و ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود کنار بیاید و از باقی انسان‌ها مخفی شود.

اما طولی نمی‌کشد که در حوادث مختلف کلارک نمی‌تواند دست روی دست بگذارد و مجبور به نجات آدم‌ها می‌شود و مردم از ویژگی‌های منحصربه‌فرد او وحشت می‌کنند. پس کلارک سعی بیشتری در مخفی‌کردن هویّت خودش می‌کند. اما یک خبرنگار متوجه حضور او می‌شود و با اصرار داستان او را در اینترنت پخش می‌کند. زاد، ژنرال کریپتونی، به انسان‌ها هشدار می‌دهد که کلارک را تحویل بدهند. مردم نمی‌دانند که می‌توانند به او اعتماد بکنند یا نه.

جزئیات اثر

کارگردان: زک اسنایدر/Zack Snyder

نویسنده: دیوید اس. گویر/ David S. Goyer

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد مرد‌ پولادین

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!