• امروز : 29 شهریور 1400
logo

نقد و بررسی فیلم مردی با تفنگ طلایی ( The Man With The Golden Gun)

author-img

توسط : گیتی بهامیر ارزیاب کدومو

4 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 17 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

«مردی با تفنگ طلایی» برگرفته از رمانی به همین نام به نویسندگی ایان فلمینگ است. این فیلم برنده‌ی جایزه‌ی آکادمی فیلم‌های علمی-تخیلی، فانتزی و ترسناک آمریکا در سال 2007 است. فیلم داستان «جیمز باند»، مأموری است که در تلاش است تا «اسکرامانگا»، قاتل بی­رحمی را که واهمه‌ای از جنایت و خونریزی ندارد دستگیر کند. این فیلم صحنه­‌های زیادی از تیراندازی و قتل را به نمایش می‌­گذارد و میزان خشونت قابل‌توجهی دارد.

سال 1974 111 دقیقه جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

فیلم ژانری اکشن دارد و تماشای آن به‌خاطر نمایش قتل و خونریزی می‌­تواند تأثیرات منفی برای کودکان داشته باشد. این فیلم ناهنجاری و خشونت بالایی مثل قتل، جنایت، نمایش کلاب و... دارد و درمقابل به‌خاطر پایین‌بودن پیام و الگوی مثبت، تماشای آن برای نوجوانان هم توصیه نمی‌شود.

اما در صورت تماشا، شما می‌توانید با فرزندتان درباره‌ی شخصیت‌های مثبت و منفی فیلم گفت‌وگو و تبادل‌نظر داشته باشید.

ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

بعد از تماشای فیلم، از فرزندتان بخواهید که نظرشان را درباره‌ی این فیلم برایتان بگویند.

از او بخواهید نقش «جیمیز باند» و «اسکرامانگا» را برایتان وصف کنند و تفاوت این دو شخصیت از او را بپرسید. بپرسید کدام شخصیت از نظر او مهم و تأثیرگذار بوده است.

ادامه متن

داستان اثر

«جیمز باند» مأموری است که برای یافتن جنایتکاری به نام «اسکرامانگا» که قتل‌های زیادی انجام داده است وارد کار می‌شود. اولین قتل اسکرامانگا در یک اتاق بازی ترسناک است به تصویر کشیده می‌شود.

جیمز باند برای یافتن این شخص و همچنین دستگاهی خورشیدی به نام «سولکس» به شهرهای ماکائو، هنگکنگ و نهایتاً بانکوک می‌رود. او در هرکدام از این کشورها درگیری‌هایی را با اسکرامانگا دارد، اما موفق نمی‌شود.

ادامه متن

جزئیات اثر

کارگردان: Guy Hamilton

نویسنده: Richard Maibaum

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه

افزودن دیدگاه در مورد مردی با تفنگ طلایی

مناسب برای رده سنی
این اثر چطور بود

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>