ثور، جهان تاریک

بررسی تخصصی فیلم Thore, dark world

ثور، جهان تاریک

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

2 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
14 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

 این قسمت از ثور در سال ۲۰۱۳ توسط شرکت مارول ساخته شده است. ثور آرامش را به جهان‌های نه‌گانه بازمی‌گرداند؛ اما مالکیت، دشمن سرسخت آزگارد، از خواب برمی‌خیزد و قصد دارد جهان را نابود کند، ثور و دارسی نمی‌گذارند این اتفاق بیفتد. نمایش درگیری‌ها و جنگ‌های متعدد میان ثور و دوستان و دشمنان او در صحنه‌های متعددی وجود دارد.

سال 2013 112 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
خشونت

نمایش درگیری و جنگ‌های بی‌شمار میان ثور و دوستان و دشمنان او در صحنه‌هایی متعددی وجود دارد، از جنگ‌های ابتدای فیلم در آناهیم تا آزگارد. قسمت دیگر درگیری‌ها نیز به زمین بازمی‌گردد؛ یعنی درگیری و جنگ‌هایی که در زمین رخ می‌دهد.

جزئیات
ترس

به جز صحنه‌های درگیری و قتل، صحنه‌ی ترسناک دیگری وجود ندارد. البته باید به چهره‌ی ترسناک مالکیت هم اشاره کرد.

جزئیات
ناهنجاری اجتماعی

نمایش برهنگی و مشروبات الکلی در چندصحنه به اضافه‌ی فریاد لوکی بر سر مادرش ناهنجاری اجتماعی این اثر محسوب می‌شوند.

جزئیات
پیام مثبت

در شرایطی که ناامیدی بر وجود همه غالب شده است و همه فکر می‌کنند دیگر نمی‌توان در مقابل مالکیت ایستاد، ثور امیدوارانه به دوستانش این نکته را گوشزد می‌کند که اگر آن‌ها در کنار هم باشند، می‌توانند از پس مشکلاتشان بربیایند. هدف آن‌ها برقراری صلح در جهان و دفاع از مردم است.

جزئیات
الگوی مثبت

ثور با اینکه شرایط ازدواجش در آزگارد فراهم شده است و دختران زیادی می‌خواهند با او ازدواج کنند؛ ولی هم‌چنان به دارسی، معشوق زمینی خود، پایبند است. او درمقابل مشکلات تسلیم نمی‌شود و با فداکاری جان دیگران را نجات می‌دهد.

ثور چطور می‌توانست از دشمنانش اتقام بگیرد؟ اگر او جای ثور بود، چه راهی را برای انتقام‌گرفتن از لوکی انتخاب می‌کرد؟ آیا اساطیر قابل باورند؟ اگر او جای دارسی بود، از قدرتش استفاده می‌کرد؟

خلاصه: اگر او جای ثور بود، چه راهی را برای انتقام‌گرفتن از لوکی انتخاب می‌کرد؟

 

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه