• امروز : ۵ مرداد ۱۴۰۰

پولیسفر – هنر پازل

پولیسفر – هنر پازل

بررسی تخصصی بازی Polysphere - art of puzzle

author-img

توسط : عرفانه معدنی پور ارزیاب کدومو

3 هفته پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

دیدگاه کدومو

10 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

  بازی، یک بازی آفلاین در ژانر پازلی و جورچین است که بازیکن باید در هر مرحله، اجزای به هم ریخته‌ی یک شکل را روی هم مماس کند تا شکل، کامل شود و جز موارد معدودی که به اتمام مراحل بخش‌ها مربوط است نیاز به آنلاین شدن ندارد اما اگر اتصال برقرار شد، تبلیغات خودکار در حین بازی بالا می‌آیند، می‌شود ویدئوی تبلیغاتی دید و پرداخت درون برنامه‌ای برای خرید اکانت ویژه، داشت!

سال 0 جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

یکی از بهترین‌ بازی‌های چندکره‌ای و پازل 3D و 360 درجه‌ای آرامش بخش موبایلی سال 2019 اسن که بالای 50 میلیون دانلود در گوگل پلی داشته است.
جزئیات
مصرف گرایی

این بازی، هنگام اتصال به اینترنت تبلیغات به صورت خودکار دارد که حین بازی، بالا می‌آید و همچنین؛ اجرا و بازی برخی مراحل وابسته به پلی کردن و تماشای ویدئوی تبلیغاتی می‌باشد که اگر اینترنت، خاموش باشد، بازیکن نمی‌تواند ویدئو ببیند اما هنگام اتمام آن بخش باید چند مرحله را که مشروط به تماشای ویدئو هستند را ببیند یا مراحلی را که مشروط به پرداخت درون برنامه‌ای و گرفتن اکانت پیشرفته هستند را به سرانجام برسانند. پس؛ مجبور است، اینترنت را روشن کند!

ادامه متن
جزئیات
ارزش یاددهی

بازی، یک نوع بازی پازلی و جورچین است که بازیکن باید اجزای به هم ریخته‌ی اشکالی را که ندیده است روی هم مماس و سوار کند تا شکل کامل شود و در ستون مربوطه بنشیند. در این حین بازیکن باید دقت و تمرکز بیشتری بگذارد تا بتواند تکه‌های اشکال را روی هم سوار کند و همزمان مهارت هماهنگی بین چشم و دست وی نیز افزایش پیدا می‌کند چون باید همزمان که می‌بیند با دست شکل را به 360 درجه حرکت دهد و هرکجا که مماس شد سرعتش را کم کند و متوقف شود.

ادامه متن
جزئیات
آسانی بازی

بازی، تقریبا بازی ساده‌ای می‌باشد و جاگیری دکمه‌ها در آن به خوبی انجام شده، در واقع با یک شست دست می‌توان اجزای اشکال را در 360 درجه چرخاند و وقتی با هم مماس شدند برداشت. همچنین؛ بازی، مراحل تمرینی آموزشی مختصری هم در چند مرحله‌ی اول دارد و نیاز به اطلاعات و دانش خارج از برنامه نیز ندارد اما هرچه جلوتر می‌رود تعداد اجزای ریز شده بیشتر می‌شوند و طبیعتا مماس کردن آن‌ها روی هم کار سخت‌تری می‌شود.

ادامه متن
جزئیات
بازی پذیری

بازی، دارای خط پیشرفت است و مرحله به مرحله جلو می‌رود و دارای چندین بخش است که از این جهت می‌تواند برای گروه دستاوردجوپسند، جذاب باشد.

آنچه لازم است والدین بدانند

  این بازی، یک بازی آفلاین، فاقد معیارهای منفی و در ژانر بازی پازلی، معمایی و جورچینی می‌باشد که فرزندتان باید در هر مرحله اجزای به هم ریخته‌ی یک شکل را روی هم سوار کند و یک شکل جدید بسازد. بازی، از چندین بخش تشکیل شده است که هر بخش چندین مرحله دارد. در هر بخش مراحل با تعدادی مربع توخالی نمایان شده‌اند که رو بعضی از آن‌ها برچسب تماشای ویدئوی رایگان و یا برچسب الماس خورده است که الماس به معنی پرداخت درون برنامه‌ای و گرفتن اکانت ویژه می‌باشد. فرزندتان برای به اتمام رساندن هر بخش باید نهایتاً دو یا سه مرحله‌ی برچسب دار را هم بگذراند و اینجا نیاز دارد که آنلاین شود که اگر روی برچسب ویدئو بزند، بازی، ویدئوی تبلیغاتی نمایش می‌دهد بعد از آن، وی قادر است آن مرحله را بازی کند و اگر روی برچسب الماس بزند باید پرداخت درون برنامه‌ای داشته باشد و اکانت ویژه خریداری کند که این اکانت، امکان بازی تمام مراحل و حذف تبلیغات را دارا می‌باشد. همچنین؛ با آنلاین شدن می‌تواند در حین بازی، اگر جایی به مشکل خورد گزینه‌ی کمک را بزند و باز ویدئوی تبلیغاتی تماشا کند. همچنین؛ با آنلاین شدن فرزندتان، تبلیغات خودکار حین بازی، بالا می‌آیند و وی باید صبر کند تا تبلیغ تمام شود و بعد به ادامه‌ی بازی بپردازد که با آفلاین شدن این مشکل هم حل می‌شود. همچنین؛ بازی پیشنهاد عضویت و بازدید از صفحه‌ی اینستاگرامی خود را هم به فرزندتان می‌کند. پیشنهاد ما به بازیکنان این بازی، این است که بازی، را به صورت آفلاین بازی کنند تا بتوانند لذت بیشتری از آن ببرند. در قسمت تنظیمات، می‌توان موسیقی و زبان و لرزش را هم تغییر داد. ضمناً؛ هرچه بازی، جلوتر می‌رود، بازی سخت‌تر شده و تکه‌های پراکنده‌ی اشکال هم بیشتر می‌شوند که نیازمند دقت و تمرکز و حوصله‌ی بیشتری است.

خلاصه‌ی آن: این بازی، یک بازی آفلاین در ژانر پازلی و جورچین است که از چند بخش و چندین مرحله تشکیل شده است که برخی مراحل با برچسب تماشای ویدئو تبلیغاتی و یا خرید اکانت ویژه از هم متمایز شده‌اند. همچنین؛ بازی هنگام آنلاین شدن، تبلیغات خودکار را هم بالا می‌آورد.

ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

این بازی، یک بازی پازلی و جورچین است که دقت و تمرکز فرزند شما و همچنین به مرور مهارت هماهنگی چشم و دست وی را می‌طلبد.

 بازی، آفلاین است اما برای اتمام بخش‌ها فرزندتان مجبور است چند مرحله‌ی برچسب دار ویدئوی تبلیغاتی را ببیند و برای این کار آنلاین شود، اما آنلاین شدن همانا و تبلیغاتی که به صورت خودکار حین بازی، بالا می‌آیند هم همانا!

 با فرزندتان صحبت کنید و خاطرنشان کنید که « این بازی به این دلیل که در حالت آفلاین هم به راحتی می‌شود بازی کرد، بهتر است حتی الامکان اینترنت را روشن نکنی تا تبلیغات مزاحم، مزاحم بازی‌ات نشود.»

همچنین می‌توانید با وی در مورد اینکه چرا بازی، بازیکن را تشویق به پرداخت درون برنامه‌ای می‌کند در حالی که بدون پرداخت هم می‌توان بازی کرد، صحبت کنید

 و برای وی توضیح دهید که هدف کسب درآمد است که خوشبختانه در این بازی با خاموش کردن اینترنت تا حد امکان می‌توان از مزاحمت تبلیغات حین بازی، در امان بود.

 همچنین؛ اگر فرزندتان حین بازی در برخی مراحل به مشکل خورد با وی همدلی کنید و اگر خواست کمک دریافت کند می‌توانید انگشتش را گرفته و با کمک دست خودتان بازی را جلو ببرید که ببیند چطور می‌تواند تکه‌ها را روی هم مماس کند.

 در آخر؛ از این بازی در خانه هم می‌توانید ایده بگیرید و شکل‌های ساده بکشید و ببرید و از وی بخواهید که با ترکیب کردن اجزا یک شکل کامل و صحیح به دست آورد.

خلاصه‌ی آن: این بازی،  آفلاین است پس با فرزندان صحبت کنید که تا می‌تواند و نیاز ندارد اینترنت را روشن نکند تا از مزاحمت تبلیغات در امان بماند

 و بدون پرداخت، بازی کند.

همچنین؛ از این بازی می‌توان برای بازی در خانه هم با مقوا و کاغذ رنگی، ایده گرفت.

ادامه متن

ماجرای بازی

این بازی، یک بازی آفلاین در ژانر پازلی، معمایی، و جورچین است که چندین بخش دارد و در هر بخش چند مرحله وجود دارد که به شکل مربع‌های توخالی نمایان می‌شوند. بازیکن با ضربه زدن بر روی هرکدام از این مربع‌ها وارد مرحله شده و با تکه‌ها و یا اجزای به هم ریخته‌ی اشکال متفاوت روبرو می‌شود که تا شکل ساخته نشود، نمی‌تواند حدس بزند که چه شکلی در مقابل وی قرار دارد. در هر مرحله، بازیکن باید با چرخش و لمس انگشتان خود بر روی صفحه اجزا را در 360 درجه بچرخاند و هرجا که اجزا بر روی هم مماس شدند و یک شکل را تشکیل دادند سرعتش را کم کند و دستش را بردارد تا خود بازی، شکل را روی هم سوار کرده و به پایان برساند و شکل ایجاد شده را در مربع خالی بنشاند. در هر مرحله، اگر بازیکن به مشکل بخورد و کمک بخواهد، بازی تماشای ویدئوی تبلیغاتی را پیشنهاد می‌دهد. همچنین؛ در هر بخش روی تعدادی از مربع‌های خالی برچسب ویدئوی رایگان و برچسب الماس مایان است که اگر بازیکن بخواهد روی آن‌ها ضربه بزند و وارد آن مراحل شود، باید یا ویدئوی تبلیغاتی ببیند و یا پرداخت درون برنامه‌ای داشته باشد و اکانت ویژه بخرد تا بتواند وارد آن مراحل شود و آن اشکال را هم بسازد و سر جای خود بنشاند. برای اتمام هر بخش، بازیکن نیاز دارد که نهایتاً دو مربع برچسب خورده را هم بازی کند و اینجاست که مجبور می‌شود آنلاین شود و ویدئو را دیده و یا اکانت ویژه بخرد. چون اگر آن بخش به تعداد کافی نرسد، بازی اجازه‌ی رفتن به بخش دیگر را نمی‌دهد. همچنین؛ با آنلاین شدن بازیکن، بازی، تبلیغات‌هایی را هم به صورت خودکار حین بازی بالا می‌آورد و مزاحم بازی بازیکن می‌شود لذا پیشنهاد می‌شود حتی الامکان بازی را آفلاین بازی کرد. همچنین؛ بازی با خرید اکانت‌های ویژه به بازیکن، این امکان را می‌دهد که تمام مراحل برایش باز شود و بتواند بازی کند و همچنین تبلیغات را هم برایش حذف می‌کند. هرچه بازی، جلوتر می‌رود، مراحل سخت‌تر شده و اجزای به هم ریخته‌ی اشکال بیشتر می‌شوند پس نیاز به دقت و تامل بیشتری نیز دارد.

ادامه متن

جزئیات بازی

سیستم عامل(ها): اندروید - ios

نام ناشر: Playgendary Limited   

نام توسعه دهنده:  Playgendary Limited

تاریخ آخرین به روزرسانی: 15/02/2021  - 27/11/1399

نیاز به اینترنت: بدون نیاز به اینترنت می‌شود بازی کرد اما با اتصال به اینترنت، امکانات بیشتری فعال می‌شود.

امکانات آنلاین: خرید – تماشای تبلیغ – دعوت به عضویت در شبکه‌های اجتماعی.

امکان بازی به صورت چند نفره محلی:  ندارد.

نشان‌ها: همراهی با والدین – سلامت.

نظرات کاربران

افزودن دیدگاه

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد