• امروز : 29 شهریور 1400
logo

نقد و بررسی بازی آبمیوه گیری دیوانه وار ( crazy juicer)

author-img

توسط : مریم صدیقی ارزیاب کدومو

2 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 9 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

بازی  crazy juicer یک بازی تفننی سرگرم‌کننده و جذاب است. محیط بازی رنگی و گیم پلی بازی بسیار آسان است. در این بازی با انواعی از میوه‌ها روبه‌رو می‏شویم که در گردش هستند و باید با چاقو بریده شوند تا از آنها آب‌میوه‌های متفاوت و جذابی تهیه شود. تبلیغات و خرید درون برنامه‌ای در بازی وجود دارد و می‏‌توان انواعی از چاقوها را با دیدن تبلیغ یا پرداخت سکه‌های درون بازی دریافت کرد.

سال 2020 جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

در این بازی باید توسط یک چاقو انواعی از میوه‌ها بریده شود و همین امر موجب می‏شود بچه‌ها در سنین پایین‌تر بخواهند با چاقو همچین کارهایی انجام دهند.بازی crazy juicer یک بازی به‌صورت خطی و مرحله ایست در هر مرحله 4 سطح وجود دارد که شانس ورود به مرحله بعدی عبور از هر 4 سطح بدون خطا می‌‏باشد و اگر بازیکن بخواهد با وجود خطا به بازی ادامه دهد باید یک تبلیغ تماشا کند علاوه بر این در حین بازی تبلیغات تندتند ظاهر می‏شوند که قابل‌کنترل نیستند. سرعت عبور میوه‌ها در برخی از قسمت‌ها زیاد شده و نیازمند سرعت عمل بالا و دقت کافی است و فرزندتان برای تصمیم‌گیری بهتر باید مداوم به صفحه‏ی گوشی خیره شوند و ممکن است کمتر پلک بزند همین امر می‌تواند موجب آسیب به چشم‌های فرزندتان شود در قسمت خرید درون برنامه‌ای می‏‌توان با دادن سکه یا تماشای تبلیغ چاقوی دیگری دریافت کرد. بازی‌های از این قبیل که هم گیم پلی ساده و روانی دارند هم رکوردی هستند هر مخاطبی را به سمت انجام دوباره و دوباره بازی می‏‌کشانند. بازی ازاین‌جهت که گردونه شانس دارد می‌‏تواند در عزت‌نفس فرزندتان تأثیرگذار باشد زیرا او را به شانس بسنده می‌کند و تلاشش کمتر می‌‏شود.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

  بازی crazy juicer یک بازی تفننی است که موجب افزایش هماهنگی چشم و دست و افزایش سرعت عمل می‏‌شود. گیم پلی بازی به گونه ایست که موجب تکرار دوباره و دوباره بازی می‏‌شود و می‎‌‏تواند فرزندتان را برای ساعت‌های طولانی درگیر کند، به‌طوری‌که متوجه گذر زمان نشوند و وقت زیادی را برای بازی صرف کنند بنابراین توصیه می‌‏شود در مورد مدیریت زمان مصرف بازی با او صحبت کنید مثلاً به او بگویید ما چطور برای ناهار و شام زمان به خصوصی را قرار می‌‏دهیم؟ چطور در شهر قانون وجود دارد؟ برای بازی هم مدت‌زمان و قانونی هست که باید رعایت شود.

با توجه به اینکه بازی نیاز به تصمیم‌گیری آنی و تمرکز دارد و ممکن است فرزندتان کمتر پلک بزند توصیه می‌‏شود نور صفحه‌‏ی نمایشگر متوسط فاصله‏‌ی صفحه‏‌ی نمایشگر تا فرزندتان حفظ شود. در رابطه با تماشای تبلیغ می‌‏توانید داده گوشی خود را خاموش کنید و در این مورد با فرزند خود صحبت کنید.

ماجرای بازی

 در این بازی بازیکن باید چند تا میوه را با استفاده از چاقوهای مختلف ببرد. ظاهر بازی بسیار ساده و خطی است اما تمرکز و سرعت عمل بازیکن را به چالش می‌کشد. بازی crazy juicer یک بازی مرحله ایست، هر مرحله 4 سطح دارد که برای رد کردن هرکدام از این مرحله‌ها بازیکن باید بتواند از هر 4 سطح بدون خطا عبور کند و در صورتی که چاقو به میوه برخورد نکند بازی از ابتدای همان مرحله شروع می‏‌شود. بازی دارای خرید درون برنامه ایست و می‌توان چاقوهای متنوعی از این قسمت تهیه کرد برخی از آن‌ها با پرداخت سکه برخی با دیدن تعداد معینی تبلیغ آزاد می‌‏شوند. بخشی از بازی به اسم مدال وجود دارد که در ازای تجربیاتی که بازیکن به دست آورده است پاداش می‏‌دهد. همچنین بازی دارای گردونه شانس است که در روز یکبار می‏توان از آن استفاده کرد. در برخی مواقع در بازی چالش‌های روزانه و یا هفتگی وجود دارد که به نفر اول تا 15 جایزه داده می‏شود. تبلیغاتی که درون بازی وجود دارد به‌صورت پشت‌سرهم تکرار می‌شوند و در کنترل بازیکن نیستند.

جزئیات اثر

سیستم عامل(ها): anroid _ios
ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه

افزودن دیدگاه در مورد آبمیوه گیری دیوانه وار

مناسب برای رده سنی
این اثر چطور بود

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>