یک کریسمس صورتی

بررسی تخصصی انیمیشن A PINK CHRISTMAS

یک کریسمس صورتی

author-img

توسط : ناصر تفقدی ارزیاب کدومو

1 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

دیدگاه کدومو

9 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

انیمیشن دنباله‌دار و نوستالژیک که این‌بار گرسنگی پلنگ‌صورتی را در شب کریسمس روایت می‌کند. بعضی از رفتارهای پلنگ‌صورتی برای به‌دست‌آوردن غذا عجیب است؛ اما خیلی نگران‌کننده نیست. پلنگ‌صورتی درنهایت به‌وسیله‌ی بابانوئل سیر می‌شود.

سال 2018 7 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
خشونت

پلنگ‌صورتی در مواقع مختلف باید از دست افراد فرار کند؛ چون به‌دنبال غذا می‌گردد و به‌سادگی نمی‌تواند آن را به‌دست بیاورد.

جزئیات
ناهنجاری اجتماعی

پلنگ‌صورتی برای به‌دست‌آوردن غذا به هرکاری دست می‌زند و سعی دارد به هرطریقی که شده است، از دست دیگران فرار کند.

جزئیات
پیام مثبت

پلنگ‌صورتی دوناتی به‌دست می‌آورد و هنگامی‌که می‌خواهد آن را بخورد، سگی را می‌بیند که او هم گرسنه است و دونات را به او می‌بخشد.

با کودکان خود صحبت کنید درباره

پلنگ‌صورتی چه راه‌هایی برای به‌دست‌آوردن غذا می‌توانست انتخاب کند؟

رفتارهای دیگران با پلنگ‌صورتی درست بود؟

بابانوئل چه جایگاهی می‌تواند برای ما داشته باشد؟ آیا این شخصیت می‌تواند به ما کمک برساند؟

خلاصه: برای فهم آنچه که پس از تماشای این محصول، برای فرزندتان رخ داده است، از او بپرسید پلنگ‌صورتی چه راه‌های دیگری برای به‌دست‌آوردن غذا داشته است؟

آنچه لازم است والدین بدانند

ممکن است فرزندان شما در طول تماشای این انیمیشن از اتفاقاتی که برای پلنگ‌صورتی می‌افتد، ناراحت و غمگین شوند، سعی کنید آن‌ها را ترغیب کنید تا نتیجه را ببینند. درباره‌ی کارهایی که پلنگ‌صورتی برای به‌دست‌آوردن غذا انجام می‌دهد، با فرزندان خود صحبت کنید و از او بخواهید تا درباره‌ی درست یا غلط‌بودن آن‌ها با شما صحبت کنند. می‌توانید فرزند خود را راهنمایی کنید که چه راه‌های جایگزینی برای به‌دست‌آوردن غذا می‌توانست برای پلنگ‌صورتی وجود داشته باشد. نقش بابانوئل در پایان انیمیشن مهم است، بابانوئل به پلنگ‌‌صورتی و سگ ولگرد غذا می‌دهد. این نقش را برای فرزندان خود روشن کنید و از آن‌ها بخواهید درباره‌اش صحبت کنند.

خلاصه: درباره‌ی راه‌های درست به‌دست‌آوردن غذا با فرزندان خود صحبت کنید. اگر فرزندتان از اتفاقاتی که برای پلنگ‌صورتی می‌افتد، ناراحت و غمگین شده است، او را تشویق کنید تا آخر انیمیشن را ببیند.

داستان انیمیشن

«پلنگ‌صورتی» در «شب کریسمس» جایی ندارد و بسیار گرسنه است. او در تلاش است تا بتواند خوراکی به‌دست بیاورد. او در این مسیر با مشکلات و مسائل گوناگونی مواجه می‌شود. او با هدیه‌ی به‌جامانده از یک‌نفر، لباس «بابانوئل» می‌پوشد و به استخدام درمی‌آید؛ اما ازآنجایی‌که بسیار گرسنه است، بیسکویت یک کودک را می‌خورد و فردی که او را استخدام کرده است، دنبالش می‌کند. پلنگ‌صورتی خود را به شکل عروسک درمی‌آورد و جان سالم به‌درمی‌برد. او تلاش می‌کند با پاروکردن برف چیزی برای خوردن به‌دست بیاورد، حتی سعی می‌کند به زندان بیفتد؛ اما درنهایت با «سگی» که او نیز برای پیداکردن غذا با او همراه شده است، به پارک برمی‌گردند و بابانوئل برایشان سفره‌ی مفصلی تدارک می‌بیند.

جزئیات انیمیشن

کارگردان/ مؤلف: اندرو گلداسمیث و بردلی اسلیب

نویسنده/ مترجم: Bradley Slabe / بردلی اسلیب

کشور سازنده: استرالیا

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه