• امروز : 10 آذر 1400
logo

نقد و بررسی انیمیشن چهار دیواری (La Cour)

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

1 سال پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 12 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

مردی که به‌تازگی خانه‌ای را اجاره کرده، از شب‌نشینی با صاحب‌خانه خسته شده است و او را بیرون می‌کند؛ اما این اتفاق باعث می‌شود به زمان گذشته برگردد و باز هم نقاشی کند. این فیلم ممکن است برای کودکان کمتر از 12 سال قابل فهم و پیگیری نباشد.

سال 2016 7 دقیقه جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

می‌توانید درباره‌ی رفتارهای صحیح اجتماعی و انتظاراتی که افراد یک جامعه می‌توانند از یکدیگر داشته باشند، صحبت کنید. از نقش و جایگاه کار به‌عنوان وسیله و نه هدف، با فرزندان خود گفت‌وگو کنید و تلاش کنید در مکالمه به آن‌ها بگویید که می‌توانند در کنار کار و زندگی روزمره فعالیت‌هایی صرفاً برای ارزش‌نهادن به خود داشته باشند.
ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

هنگامی‌که افراد از دست یکدیگر ناراحت هستند، می‌توانند چه واکنشی نشان دهند؟

داستان اثر

در این انیمیشن بی‌کلام مردی به‌تازگی خانه‌ای را اجاره کرده است و «صاحب‌خانه» هرشب به خانه‌ی او می‌آید و سعی می‌کند با شب‌نشینی اوقات خوشی را ایجاد کند. مرد از این اتفاق راضی نیست و درپی خلاص‌شدن از دست پیرمرد است. درنهایت با آسیب‌هایی که به مرد می‌رسد (مثلاً یک‌بار چای روی نقاشی‌هایش ریخته می‌شود) عصبانی می‌شود و پیرمرد را بیرون می‌کند. یک روز که مرد به خانه برمی‌گردد، با پوشه‌ای از نقاشی‌هایش که قبلاً آن‌ها را کشیده است، مواجه می‌شود. نقاشی زنی روی یکی از کاغذها او را به دنیای سابق که نقاشی می‌کرده است، برمی‌گرداند. پیرمرد هم به درون نقاشی می‌رود.

جزئیات اثر

کارگردان/ مولف: Estelle Costedoat, Antoine Engels

نویسنده/ مترجم: Estelle Costedoat, Antoine Engels

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه

افزودن دیدگاه در مورد چهار دیواری

مناسب برای رده سنی
این اثر چطور بود

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>