• امروز : ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

پیتاری

پیتاری

بررسی تخصصی انیمیشن Pittari

author-img

توسط : فاطمه مقیم خان ارزیاب کدومو

5 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

دیدگاه کدومو

12 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

  ‌داستان شیطانکی است که با شاخ‌های خود به درون سنگ‌های محکم نفوذ می‌کند و آن‌ها را از بین می‌برد؛ اما سنگ آخر نفوذ ناپذیر است و شیطان را شکست می‌دهد. این انیمیشن چهار دقیقه‌ای در سال ۲۰۱۷ ساخته شده است.

سال 2017 4 دقیقه جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه کودکان

13 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

بر اساس 1 رأی

جزئیات
خشونت

سنگ بزرگی روی شیطانک می‌افتد و او را نابود می‌کند.

جزئیات
ترس

شیطانک قیافه ترسناکی به خود می‌گیرد و به سنگ‌ها حمله می‌کند.

جزئیات
پیام مثبت

اگر نفوذنا‌پذیر باشیم و برای شیطان درون خودمان جایی باز نکنیم، شیطان را شکست می‌دهیم.

آنچه لازم است والدین بدانند

لازم است والدین بدانند فضای انیمیشن تیره‌وتار است و ممکن است برای کودک کم‌سن شما عجیب و غیر‌قابل درک باشد. لازم است اطمینان پیدا کنید که فرزندتان پیام اصلی این انیمیشن را در‌یافته است. برای حصول اطمینان با او گفت‌وگو کنید و از او بخواهید یافته‌هایش از انیمیشن را برای شما بیان کند و مانند راهنما در کنار فرزندتان باشید.

خلاصه: ممکن است موضوع این انیمیشن برای کودک کم‌سن شما عجیب و غیر‌قابل درک باشد.

با کودکان خود صحبت کنید درباره

به‌نظرت شیطانک چرا نتوانست درون سنگ آخر نفوذ کند؟

داستان انیمیشن

«شیطانکی سیاه» با شاخ‌های خود به درون سنگ‌هایی نفوذ می‌کند که درون خود خلاء دارند و آن‌ها را می‌شکند؛ اما در آخر به سنگی می‌رسد که هیچ راه نفوذی ندارد. شیطانک تلاش می‌کند به هروسیله‌ای به داخل سنگ آخر نفوذ کند. او شاخ‌هایش را درون سنگ فشار می‌دهد؛ اما سنگ روی شیطان می‌افتد و او را نابود می‌کند.

جزئیات انیمیشن

کارگردان / مؤلف: Pathrick Smith / پاتریک اسمیث

کشور سازنده: آمریکا

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

خردسال

توسط : کوثر سعیدفر

۲۱ اسفند ۱۳۹۹

مناسب سن 13+ گزارش نظر
تکامل بی فایده

درک پیام این انیمیشن برای بچه ها ممکن است دشوار باشد همچنین شخصیت شیطانک هم چهره ی ترسناکی دارد. والدین میتوانند با فرزندان درباره ی این حرف بزنند که بعضی کارها و هدف ها برای ما ساخته نشده اند و ماهرچقدر تلاش کنیم و مثل شیطانک تکامل پیدا کنیم تا سنگ ها را خورد کنیم یا به هدفمان برسیم بازهم حتی با رسیدن به انها زیر بار آنها له میشویم. و درمورد ویژگی های هدف خوب و اینکه چه کار کنیم تا مثل شیطناک کل عمرمان را صرف هدفی نکنیم که در نهایت با آن له شویم صحیت کنیم.

مشاهده کامل
افزودن دیدگاه