• امروز : ۵ بهمن ۱۳۹۹

پنج سگ کوچولو در جیب من

بررسی تخصصی انیمیشن puppy in my oocket

پنج سگ کوچولو در جیب من

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

1 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

دیدگاه کدومو

3 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

 

انیمیشنی فانتزی درباره‌ی سگ­هایی که با کمک قلب دوستی­‌ها وارد دنیای واقعی می­‌شوند تا صاحبان خود را پیدا کنند و دوست خوبی برای آن­ها بشوند. انیمیشن پیام­‌های مثبتی درباره‌ی کمک، شجاعت و مهربانی دارد.

سال 2010 56 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
پیام مثبت

مهربانی و کمک فلو به سگ‌ها از پیام‌های انیمیشن است. بعد از ناپدیدشدن پرنسس ایمی، شاهزاده‌ی قلمروی هاپوها، سگ‌ها نمی‌دانند چگونه باید او را پیدا کنند، برای همین فلو به آن‌ها در حل معما و پیداکردن نیمه‌ی دیگر قلب دوستی‌ها کمک می‌کند تا پرنسس به قلمرو‌اش برگردد و او هم به دنیای واقعی برود.

جزئیات
الگوی مثبت

فلو دختر شجاع و مهربانی است که برای بازگشت پرنسس ایمی، شاهزاده‌ی قلمروی هاپوها و پیداشدن نیمه‌ی دیگر قلب دوستی‌ها به سگ‌ها کمک می‌کند. فیل، خواهر ایمی، گربه‌ی خودخواهی است که دوست دارد خودش شاهزاده‌ی قلمروی هاپوها باشد و برای همین قلب دوستی‌ها را از خواهرش می‌دزدد.

با کودکان خود صحبت کنید درباره

آیا دشمنی فیل با خواهرش ایمی کار درستی است؟

علت اعتماد سگ­های نگهبان به فلو چیست؟ ویژگی کسانی که قلب دوستی‌­­ها به آن­ها کمک می­‌کند چیست؟

خلاصه: علت اعتماد سگ­های نگهبان به فلو چیست؟

آنچه لازم است والدین بدانند

ممکن است کودکان به‌طور کامل متوجه اتفاقاتی که در انیمیشن می‌­افتد نشوند، بهتر است به‌صورت پیوسته درباره‌ی کلیت داستان و مفاهیمی که در محصول وجود دارد با فرزندتان گفت‌وگو کنید.

از فرزندتان بخواهید درباره‌ی احساسش نسبت به شخصیت­های انیمیشن مانند فلو که الگوی مثبت و فیل که الگوی منفی انیمیشن هستند، صحبت کند و شما هم فرزندتان را در درک انگیزه‌ی شخصیت­ها راهنمایی کنید.

خلاصه: درباره‌ی انگیزه­‌های شخصیت­های انیمیشن با فرزندتان گفت‌وگو کنید.

داستان انیمیشن

قلمرو «هاپو­ها» پرنسسی به نام «ایمی» دارد که وظیفه‌ی سرپرستی از سگ­ها و ارسال آن­ها به دنیای واقعی برعهده‌ی اوست. او با کمک «قلب دوستی­‌ها» سگ­ها را انتخاب می­کند و آن را به صاحب اصلی خود می­‌سپارد؛ اما خواهر ایمی، «فیل»، از اینکه خواهرش شاهزاده است، ناراحت است و دوست دارد خودش پرنسس قلمرو می‌بود. او تصمیم می­گیرد در روز جشن قلب دوستی‌­ها را از خواهرش بدزدد؛ اما موفق نمی­شود و فقط صاحب نیمی از آن قلب می­شود. در همان هنگام پرنسس ایمی به دنیای واقعی می­رود و به‌جای او دختر مهربانی به نام «فلو» به قلمروی هاپوها می­آید. سگ­های نگهبان در ابتدا به فلو اعتماد نمی­‌کنند؛ اما با آزمون­‌هایی که از او می‌گیرند، مطمئن می­شوند که فلو می‌­تواند در بازگشت پرنسس به قلمرو، به آن­ها کمک کند. فلو با شجاعت و مهربانی به سگ­ها کمک می­‌کند تا معما را حل کنند و پرنسس را بازگردانند؛ اما فیل در فکر است که نیمه‌ی دیگر قلب دوستی را از فلو بدزدد و شاهزاده‌ی قلمرو شود.

جزئیات انیمیشن

کارگردان / مؤلف: Orlando Corradi, Todd Resnick / ارلاندو کارادی، تاد رسینک

نویسنده / مترجم: Franesco Balletta, Valerio Cilio, Simona Lombardi/ فرانیسکو بالتا، والریو سیلو، سیمونا لامباردی

کشور سازنده: ایتالیا

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه