• امروز : 28 مرداد 1401
logo

نقد و بررسی انیمیشن میکی، دونالد، گوفی: سه تفنگدار (Mickey,donald,goofy: the three musketeers)

author-img

توسط : معصومه جویباری ارزیاب کدومو

1 سال پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

789 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 8 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.
انیمیشن «سه تفنگدار» داستان سه دوست از محله‌ای فقرنشین است که می‌خواهند عضو شمشیرداران سلطنتی شوند تا از دیگران مراقبت کنند. اما آن‌ها توانمندی‌های لازم را ندارند و تلاش می‌کنند با تکیه بر کار گروهی و شجاعت، از پرنسس دربرابر افراد خبیث محافظت کنند. در جریان داستان، درگیری‌هایی اتفاق می‌افتد که خشونت ملایمی دارد.

ژانر : کمدی ماجراجویی

سال 2004 97 دقیقه جزئیات کامل اثر
1 مناسب خانواده نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

این اثر به تلاش و موفقیت در راه انجام وظیفه می‌پردازد و درنهایت افراد زورگو به سزای اعمال خود می‌رسند. «سه تفنگدار» یک اثر موزیکال است که در صحنه‌هایی از آن، موسیقی انگلیسی خوانده می‌شود. در این اثر، شخصیت‌های مؤنث تنها به فکر ازدواج هستند و هدف دیگری را دنبال نمی‌کنند و همگی درنهایت ازدواج می‌کنند. این باور ممکن است در ناخودآگاه فرزند شما تأثیر خوبی نداشته باشد. البته نکته‌ی مثبت این موضوع در این است که پرنسس مینی به‌دنبال ازدواج با فردی از نجیب‌زادگان نیست و با میکی که شمشیردار است و از خدمه‌ی او محسوب می‌شود ازدواج می‌کند.

خلاصه: «سه تفنگدار» یک اثر موزیکال است که در صحنه‌هایی از آن، موسیقی انگلیسی خوانده می‌شود. در این اثر شخصیت‌های مؤنث تنها به فکر ازدواج هستند و هدف دیگری ندارند!

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

می‌توانید درمورد شعار «همه برای یکی؛ یکی برای همه» با فرزند خود صحبت کنید و بپرسید چه برداشتی از آن دارد و آیا این شعار درست است؟ چه مصداق دیگری برای آن می‌تواند وجود داشته باشد. از فرزند خود بپرسید چرا شخصیت دونالد پس از ترک دوستانش بازگشت؟ این شخصیت در خلال داستان چه تغییری کرد؟

خلاصه: درمورد معنای شعار «همه برای یکی؛ یکی برای همه» از فرزند خود بپرسید.

داستان اثر

دونالد، میکی و گوفی در محله‌ای فقیرنشین به دنیا آمدند که در آنجا مورد زورگویی افراد خبیث واقع می‌شدند. شمشیرداران سلطنتی به آن‌ها کمک کردند و کلاه مخصوص شمشیرداران را به آن‌ها هدیه دادند. این حادثه موجب شد میکی همواره آرزو داشته باشد که شمشیردار شود و از دیگران محافظت کند.

او و دوستانش به‌عنوان پیش‌خدمت در دربار فرانسه مشغول به کار شدند. سرهنگ پیت شخصیت شرور داستان است که رئیس آن‌هاست و به رؤیای آن‌ها درباره‌ی شمشیردارشدن می‌خندد. او میکی را بسیار کوچک، گوفی را ابله و دونالد را ترسو خطاب می‌کند. بااین‌وجود، میکی دوستانش را تشویق می‌کند که توانایی‌های خود را به پیت ثابت کنند و با شجاعت و شعار «همه برای یکی؛ یکی برای همه» به رؤیای شمشیردارشدن تحقق بخشند.

ادامه متن

جزئیات اثر

کارگردان: دونان کوک Donovan cook

نویسنده: ایوان اسپیلوتوپولوس، دیوید ام.اوانس

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد میکی، دونالد، گوفی: سه تفنگدار

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!