• امروز : 29 شهریور 1400
logo

نقد و بررسی انیمیشن ملکه‌ی برفی: سرزمین آینه‌ها ( The Snow Queen: Mirrorlands 2018)

author-img

توسط : ثمین نکوفر ارزیاب کدومو

2 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 8 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

یک پادشاه مقتدر که با جادوگری مخالف است راهی پیدا می‌کند تا تمام جادوها را از دنیا نابود کند. او همه‌ی دارندگان قدرت جادو را در سرزمین آینه‌ها محبوس می‌کند. سرزمین آینه‌ها جایی است که ملکه‌ی برفی به آنجا تبعید شده است. تنها کسی که می‌تواند او را متوقف کند و داستان افسانه‌ای را در دنیا حفظ کند «گردا» است. بزرگ‌ترین قدرت گردا جادو نیست، بلکه ایمان او به مهربانی و دوستی است. در این راه، ترول‌ها، دزدان دریایی و حتی خود ملکه‌ی برفی به گردا کمک می‌کنند.

سال 2018 84 دقیقه جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

«ملکه‌ی برفی» یک انیمیشن سریالی و دنباله‌دار است. داستان این قسمت درمورد دختری مهربان به نام «گردا» است که برای نجات خانواده‌اش و همه‌ی جادوگران محبوس در سرزمین آینه‌ها تلاش می‌کند و با نیروی ایمان و مهربانی آن‌ها را نجات می‌دهد.

ممکن است فرزندانمان با شخصیت‌های این انیمیشن همذات‌پنداری کرده و بسیاری از ویژگی‌ها را تقلید کنند. در این انیمیشن صحنه‌های دلهره‌آور به‌ندرت دیده می‌شود. فقط در اواخر داستان که شاهد درگیری غول سنگی و پادشاه بودیم ممکن است کودکانمان دچار دلهره و ترس شوند. همچنین یکی از نکات این انیمیشن نمایش زیاد نمادها و زوایای جادوگری و فرقه‌های مشابه است.

ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

والدین عزیز ضمن تحسین کار گردا در بخشیدن اشتباهات دیگران، با طرح سوالاتی به کودکتان در پیگیری داستان و نکات مثبت آن کمک کنید.

چرا پادشاه با جادو و جادوگران مخالف است؟ دلیل موفقیت گردا چیست؟ چه چیزی باعث شد که دیگران به گردا کمک کنند؟ ملکه‌ی برفی چطور نجات پیدا کرد؟

ادامه متن

داستان اثر

داستان درباره‌ی دختری مهربان به نام گرداست که برخلاف خانواده‌اش که جادوگری بلدند، در خود نیروی جادویی احساس نمی‌کند. در شهرشان پادشاهی مقتدر زندگی می‌کند که از جادو و جادوگران بیزار است و معتقد است تکنولوژی بسیار کاربردی‌تر و بهتر از جادوگری است.

پادشاه برای نابودکردن جادوگران از آن‌ها دعوت می‌کند به سرزمین آینه‌ها بروند. سرزمین آینه‌ها جایی است که ملکه‌ی برفی به آنجا تبعید شده است و با ورود به آنجا هیچ راهی برای برگشت نیست.

ادامه متن

جزئیات اثر

کارگردان: Tsitsilin Robert Lenc e/Aleksey

نویسنده: Andrey Korenkov/Robert Lence/Vladimir Nikolaev

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه

افزودن دیدگاه در مورد ملکه‌ی برفی: سرزمین آینه‌ها

مناسب برای رده سنی
این اثر چطور بود

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>