مار سفید

بررسی تخصصی انیمیشن White Snake

مار سفید

author-img

توسط : طیبه فرج زاده ارزیاب کدومو

2 هفته پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

دیدگاه کدومو

15 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

«بلانکا» طی حادثه‌ای حافظه‌ی خود را از دست می‌دهد و توسط شوان نجات پیدا می‌کند. علاقه‌ای بین آن‌ها شکل می‌گیرد؛ اما چون شوان انسان است و بلانکا اژدها، راهی برای رسیدن به یکدیگر نمی‌بینند. درنهایت در زندگی بعدی یکدیگر را ملاقات می‌کنند.

سال 2019 99 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
خشونت

بلانکا در ابتدای داستان سعی دارد پادشاه را به قتل برساند و وقتی گیر می‌افتد، با محافظان قصر درگیر می‌شود. «شوان» برای نجات بلانکا از دست مأموران قصر آن‌ها را با یک سنگ بزرگ مورد ضرب‌و‌شتم قرار می‌دهد. در ادامه وقتی که بلانکا به مار سفید تبدیل شده است، صحنه‌های خشونت‌آمیزی از درگیری او و ورتا با مردم بی‌گناه شهر و ویرانی شهر می‌بینیم. همچنین صحنه‌هایی از درگیری پادشاه و محافظانش، با استاد اژدهایان و اژدهایانِ او که درنهایت به نابودی شوان و بلانکا و ورتا ختم می‌شود.

ادامه متن
جزئیات
ترس

وجود موجودات افسانه‌ای که وجهه شیطانی نیز دارند، ترسناک است. تغییر شکل «بلانکا» به یک اژدها و ظاهرشدن دندان‌های نیش‌بلند و تغییرحالت صورتش می‌تواند ترسناک باشد. صحنه‌های ترسناکی از سقوط، پرتاب‌شدن و غرق‌شدن نیز در انیمیشن هست. وقتی بلانکا و شوان در جنگل مورد حمله‌ی مارها قرار می‌گیرند نیز، از صحنه‌های ترسناک انیمیشن است. در صحنه‌ی حمله به شهر مردم بی‌گناهِ شهر، بی‌پناه می‌شوند و خانه‌هایشان را از دست می‌دهند.

ادامه متن
جزئیات
ناهنجاری اجتماعی

کسی که شوان پیش او رفته است تا به شیطان تبدیل شود، در صحنه‌ای کوتاه درحال سیگارکشیدن است.

جزئیات
پیام مثبت

«شوان»، «بلانکا» را نجات داد و او را در مواقع سختی تنها نگذاشت. او به مردم شهر هشدار داد و به آن‌ها کمک کرد تا از حمله‌ی اژدهایان درامان بمانند؛ چون می‌دانست مردم بی‌گناه هستند.

درباره‌ی محتوای دریافتی از انیمیشن با فرزند خود گفت‌وگو کنید.

با فرزندتان درباره‌ی شخصیت‌ها و ویژگی‌های مثبت و منفی آن‌ها، گفت‌وگو کنید.

خلاصه: با فرزندتان درباره‌ی محتوا و شخصیت‌های محصولی که با یکدیگر مشاهده کرده‌اید، صحبت کنید.

 

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه