عجیب‌وغریب

بررسی تخصصی انیمیشن Oddbods

عجیب‌وغریب

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

1 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
15 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

شخصیت قرمز رنگ بسیار عصبانی است و به تمام اتفاقاتی که برایش می‌افتد، با خشونت و عصبانیت زیاد پاسخ می‌دهد.

سال 2016 5 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
خشونت

خشونت‌ها در این انیمیشن فانتزی است اما مدام اتفاق می‌افتد. شخصیت قرمز برای تمام اتفاقاتی که می‌افتد خشونت به خرج می‌دهد. مثلا وقتی ساعت زنگ می‌زند آن را با چکش بزرگ له می‌کند، اشیا را پرت می‌کند، به اشیا ضربه می‌زند و با افراد درگیر می‌شود.

عصبانیت‌ها و خشونت‌هایی که در این انیمیشن رخ می‌دهد، عمدتاً بی‌دلیل و دور از انتظار است. می‌توانید با فرزندان نوجوان خود که ممکن است در این سن بسیار عصبی شوند، صحبت کنید و از دلایل و راه‌حل‌های واقعی برای رفع مشکلات بگویید. می‌توانید با مراجعه به کتاب‌ها و مقالات مرتبط، راهکارهای بیشتری را به‌دست بیاورید و آن‌ها را با فرزندان خود به اشتراک بگذارید. خلاصه: می‌توانید با فرزندان نوجوان خود که ممکن است در این سن بسیار عصبی شوند، صحبت کنید و از دلایل و راه‌حل‌های واقعی برای رفع مشکلات بگویید.

نظرات کاربران

بزرگسال

توسط : 09155****13

۱۰ آذر ۱۳۹۹

مناسب سن 3+ گزارش نظر
دقایقی بامزه اما خالی از نکات آموزشی

این مجموعه انیمیشن شامل قسمت های متعدد کوتاه چند دقیقه ای هست و اگر درست یادم باشه هشت تا شخصیت داره...و هر قسمت یکی از شخصیت ها محور اصلی اون قست هست ....واقعیت اینه که مفهوم خیلی آنچنانی به کودک منتقل نمیشه ولی بانمک هست و گاها خیلی خنده دار هم میشه ...نقدی هم که اینجا عنوان شده در مورد شخصیت قرمز رنگ هست که کلا همیشه احساس عصبانیت میکنه ...راستی شخصیت ها هم حرف نمیزنند فقط یک سری اصوات معمولی از خودشون درمیارن....در کل از این مجموعه اینمیشن فقط دقایقی بانمک اما خالی از نکته آموزشی رو شاهد هستیم

مشاهده کامل

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه