• امروز : 29 شهریور 1400
logo

نقد و بررسی انیمیشن راز آمیلا ( Amila`s Secret)

author-img

توسط : طیبه فرج زاده ارزیاب کدومو

2 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 6 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

داستان دختری که به‌خاطر خواب‌های عجیب‌وغریبش در بیمارستان بستری شده است و درنهایت می‌فهمد او دختربچه‌ای عادی نیست و از سرزمین دیگری آمده است. پس تصمیم می‌گیرد به سرزمین خودش برگردد و به‌عنوان آخرین دختر از لامیاها در آنجا زندگی کند.

سال 2017 59 دقیقه جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

این انیمیشن داستانی سرگرم‌کننده دارد و برای گذراندن اوقات فراغت فرزندانتان می‌تواند گزینه‌ی مناسبی باشد.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

از کودک خود بخواهید داستان را از زاویه‌ی دید خودش برای شما تعریف کند.

داستان اثر

«آمیلا» دختر کوچکی است که به‌خاطر سرگیجه‌هایش در بیمارستان بستری شده است و خواب‌های آشفته‌ای می‌بیند. او در بیمارستان برای خود دوستانی پیدا‌ کرده است و با آن‌ها وقت می‌گذراند. خواب‌های آمیلا نشانه‌ای از دنیایی هستند که او درواقع متعلّق به آنجاست. سرزمینی که «لامیا»ها در آن زندگی می‌کنند.

آمیلا برای اینکه از خطرات در امان باشد و آسیب نبیند، در کودکی به دنیای انسان‌ها فرستاده شده است اما حالا وقت بازگشت اوست. او یک نشانه، یعنی یک گردنبند شبدر، به گردن دارد. آمیلا آن را به یکی از دوستان خود می‌دهد اما تاسوری این موضوع را نمی‌داند، پس زیردستان خود را به‌دنبال کسی می‌فرستد که این گردنبند را به گردن دارد و او هم به اشتباه فرد دیگری را برای تاسوری می‌برد.

ادامه متن

جزئیات اثر

کارگردان: Gorka Vázquez

نویسنده: Roberto Alfaro

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه

افزودن دیدگاه در مورد راز آمیلا

مناسب برای رده سنی
این اثر چطور بود

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>