دختران ابرقهرمان: فرار مغز‌ها

بررسی تخصصی انیمیشن Superhero Girls: Brain Drain

دختران ابرقهرمان: فرار مغز‌ها

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

2 هفته پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

دیدگاه کدومو

7 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

دخترانی به نام زن شگفت‌انگیز، سوپرگرل و بت‌گرل ابرقهرمان‌هایی هستند که بدون آگاهی آسیب‌هایی به مدرسه‌شان می‌زنند‌. آن‌ها برای یافتن علت این کار با اشلی، جادوگر بدجنسی، آشنا می‌شوند که قصد نابودی کره‌ی زمین را دارد. دختران ابرقهرمان با کار گروهی موفق می‌شوند اشلی را شکست دهند و کار‌های ناپسند خود را جبران کنند.

سال 2017 67 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
خشونت

دختران ابرقهرمان برای پیداکردن یاقوت بنفش و بازگشت نظم به مدرسه با اشلی، جادوگری که به دنبال یاقوت است، درگیر می‌شوند. در این درگیری‌ها سوپرگرل از اشعه و زن شگفت‌انگیز و بت‌گرل هم از فنون رزمی استفاده می‌کنند.

جزئیات
ترس

اشلی، جادوگری که یاقوت را دزدیده‌ است، برای به‌دست‌آوردن یاقوت و مبارزه با دشمنانش ربات‌‌هایی درست کرده ‌است. این ربات‌ها برای مبارزه با دختران ابر‌قهرمان در صحنه‌ای به‌هم می‌پیوندند و به غول ترسناکی تبدیل می‌شوند.

جزئیات
ناهنجاری اجتماعی

بت‌گرل برای برترنشان‌دادن خود و رقابت با یکی از همکلاسی‌هایش، مسابقه‌ای می‌گذارد تا که هرکس تعداد بیشتری کیک بخورد، برنده شود. در صحنه‌ای بت‌گرل و همکلاسی‌اش به‌طرز بدی درحال خوردن کیک هستند و دوستانشان هم آن‌ها را تشویق می‌کنند.

جزئیات
پیام مثبت

دختران ابرقهرمان برای جبران کار‌های اشتباه خود و نجات کره‌ی زمین یک گروه می‌شوند تا با اشلی که یاقوت بنفش را دزدیده است، مبارزه کنند. آن‌ها با همکاری موفق می‌شوند اشلی را شکست دهند و یاقوت را به مدرسه ابرقهرمان‌ها برگردانند.

جزئیات
الگوی مثبت

اشلی زن جادوگری است که به دنبال باقوت بنفش است تا کره‌ی زمین را از بین ببرد و حاکم جهان جادویی خود شود؛ اما دختران قهرمان مقابل او می‌ایستند و با او مبارزه می‌کنند. آن‌ها با شجاعت و به‌خطرانداختن جان خود موفق می‌شوند اشلی را شکست دهند و یاقوت را به مدرسه برگردانند.

تو هم دوست داشتی یکی از ابرقهرمانان بودی؟ اگر یک ابرقهرمان بودی، چه کار‌هایی انجام می‌دادی؟

چرا دختران ابرقهرمان سعی کردند یاقوت را از اشلی پس بگیرند؟

خلاصه: رمز موفقیت دختران ابرقهرمان چیست؟

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه