• امروز : ۵ مرداد ۱۴۰۰

داستان اسنوپی

داستان اسنوپی

بررسی تخصصی انیمیشن The Snoopy Show

author-img

توسط : ریحانه علیپور ارزیاب کدومو

1 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

دیدگاه کدومو

4 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

  انیمیشنی در ژانر ماجراجویی محصول سال 2021، ماجراهای سگی به نام اسنوپی را روایت می‌کند. هر قسمت شامل چند داستان کوتاه و بامزه در مورد اسنوپی است.

سال 2021 یک فصل، 6 قسمت،22 دقیقه (3 قسمت بررسی شد) جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

جزئیات
خشونت

اکثر خشونت‌هایی که در داستان پیش می‌آید حالت فانتزی دارد و مطمئنا برای بچه‌ها جذاب و خنده‌دار خواهد بود. مانند برخورد دو نفر باهم یا برخورد با یک شی، سقوط، پرت کردن و .. . ممکن است بعضی خشونت‌های کلامی و رفتاری بین کاراکترها پیش بیاید که البته شدت آن بسیار پایین بوده و همینطور در نهایت آن فرد به اشتباه خودش پی می‌برد.

جزئیات
ترس

این مجموعه از میزان ترس بسیار پایینی برخوردار است. اگر لحظه‌ی ترسناکی هم پیش بیاد، حالت فانتزی و طنز و همینطور زمان بسیار کوتاهی را دارد.

جزئیات
ناهنجاری اجتماعی

میزان ناهنجاری اجتماعی در کل پایین بوده، و چون مخاطب خردسال است، هنگام دوبله یک سری موارد جزئی حذف شده‌اند. مواردی مانند نمایش کارت‌های قمار، شنای مختلط کودکان باهم، اظهار عشق بین کودکان ابتدایی و ...

جزئیات
پیام مثبت

این داستان بیشتر اتفاقات بامزه‌ای را برای خردسالان روایت می‌کند که در خلال بعضی داستان‌ها به اهمیت دوستی، کمک به یکدیگر، حس خوشحالی و لبخند زدن هم اشاره می‌کند.

جزئیات
الگوی مثبت

کاراکتر اصلی با اینکه یک سگ است ولی رفتارها و کارهای او شبیه انسان‌هاست، او دوست دارد به چارلی و دیگران کمک کند و همینطور بازی کردن را دوست دارد و همیشه در حال بازیگوشی است.

آنچه لازم است والدین بدانند

این سریال کارتونی داستان‌های ساده و کودکانه‌ای دارد که می‌تواند برای مخاطب خردسال جذاب و سرگرم‌کننده باشد. چون بچه‌های خردسال تمرکز زیادی روی مسائل ندارند و زود حواس‌اشان پرت می‌شود، این کارتون که کلی حوادث فانتزی و طنز پشت سر هم دارد می‌تواند توجه بچه‌ها را به خود جلب کرده و آن‌ها را پای تلویزیون نگه دارد. شخصیت اصلی با وجود اینکه یک سگ است ولی کارهایی شبیه انسان‌ها انجام می‌دهد که همین موضوع هم باعث طنز بودن داستان می‌شود. در بعضی قسمت‌ها یک سری ناهنجاری جزئی وجود داشت که در نسخه‌ی دوبله اصلاح شده است.

خلاصه: این سریال کارتونی کلی حوادث فانتزی و طنز پشت سر هم دارد  که می‌تواند برای مخاطب خردسال جذاب و سرگرم‌کننده باشد.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

شما می‌توانید بعد از تماشای کارتون گاهی اوقات از فرزندتان بخواهید داستان‌های روایت شده  را برای شما تعریف کند. اجازه بدهید کودک صحبت کند و شما فقط به او گوش دهید. این کار باعث می‌شود توانایی بچه‌ها در صحبت کردن و همینطور فهم داستان بیشتر شود. این سریال داستان‌های بامزه و دوست‌داشتنی دارد که می‌تواند برای مخاطب بزرگسال هم جالب باشد می‌توانید در حین تماشا، فرزندتان را همراهی کنید تا لحظات خوب و شادی را با همدیگر رقم بزنید.

خلاصه: بعد از تماشای کارتون گاهی اوقات از فرزندتان بخواهید داستان‌های روایت شده  را برای شما تعریف کند.

داستان انیمیشن

این مجوعه‌ی کارتونی در مورد یک سگ بازیگوش به نام اسنوپی است. در هر قسمت چند داستان بامزه از ماجراهای اسنوپی روایت می‌شود. اسنوپی که رفتارش بیشتر شبیه انسان‌هاست، با کارها و رفتارهای بامزه وارد ماجرا‌های ساده و کودکانه می‌شود. چارلی صاحب اسنوپی است و همیشه از رفتارهای غیرعادی او تعجب می‌کند.

جزئیات انیمیشن

کارگردان: Rob Boutilier, Steve Evangelatos, Behzad Mansoori Dara, Ridd Sorensen

نویسنده: various/depends on the episode segment: Craig Brown, Craig Brown, Carly DeNure, Mark Robert Edwards, Laurie Elliot and etc

نام تهیه کننده: Stephanie Betts,Mark Evestaff

نام بازیگران: Ethan Pugiotto, Terry McGurrin,Rob Tinkler, Isabella Leo,Hattie Kragten and

نام شخصیت ها:

اسنوپی: یک سگ بامزه که رفتارهایی شبیه انسان‌ها دارد.

چارلی: یک پسر بچه کله گردویی که صاحب اسنوپی است.

ووداستاک: یک پرنده‌ی کوچک که دوست نزدیک اسنوپی است. یکی از داستان‌ها در این سریال به ماجرای دوست شدن اسنوپی با این پرنده می‌پردازد.

کشور سازنده: کانادا، آمریکا

کمپانی سازنده: The Canadian Film or Video Production Tax Credit

نظرات کاربران

افزودن دیدگاه

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد