جادوی عشق

بررسی تخصصی انیمیشن Strange Magic

جادوی عشق

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

1 هفته پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

دیدگاه کدومو

11 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

این انیمیشن به‌نوعی اقتباسی از اثر «رؤیای شب نیمه‌ی تابستان» از شکسپیر است. ماریان و دان دو شاهزاده‌پری هستند که برای ازدواج آماده می‌شوند و خواستگاران زیادی دارند؛ اما فردی را که به او علاقه داشته باشند، پیدا نمی‌کنند. رولند که به‌خاطر کسب قدرت و پادشاهی قصد دارد با ماریان ازدواج کند، به‌دنبال جادوی عشق می‌گردد تا او را به خود علاقه‌مند کند.

سال 2015 99دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
خشونت

ماریان برای آزادکردن خواهرش، دان، از زندان به جنگل تاریکی می‌رود و با شمشیر با باگ می‌جنگد تا خواهرش را نجات دهد. صحنه‌های درگیری ماریان و باگ به‌صورت فانتزی نمایش داده می‌شود.

جزئیات
ترس

در برخی از صحنه‌های انیمیشن، موجودات ترسناکی مانند باگ و درگیری او با ماریان نمایش داده می‌شود که ممکن است برای کودکان کم‌سن‌تر ترسناک باشد.

جزئیات
پیام مثبت

ارزش عشق واقعی، بالاتر از عشق‌های به‌‌وجودآمده توسط جادوست. هرچند رولند برای رسیدن به پادشاهی به‌دنبال جادوی عشق است تا ماریان را به خود علاقه‌مند کند؛ اما جادوی عشق تنها زمانی تأثیر دارد که عشق واقعی بین دو طرف باشد.

جزئیات
الگوی مثبت

ماریان دختر مستقل و شجاعی است که برای حل مشکلات و نجات خواهرش به جنگل تاریکی می‌رود و با باگ نبرد می‌کند. او بعد از خیانت نامزدش، رولند، از ازدواج با او منصرف می‌شود؛ زیرا رولند فرد قدرت‌طلبی است که از احساسات ماریان سوءاستفاده می‌کند تا پادشاه جنگل بشود. ماریان بعد از آشنایی با باگ به او علاقه‌مند می‌شود و تصمیم می‌گیرد که با باگ ازدواج کند.

چرا ماریان از ازدواج با رولند منصرف شد و تصمیم گرفت به‌صورت مستقل زندگی کند؟

دلیل تنفر باگ از عشق چیست؟

آیا نقشه‌ی رولند برای ازدواجش با ماریان و رسیدن به پادشاهی کار درستی است؟

خلاصه: راز تأثیرگذاری جادوی عشق چیست؟

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه