• امروز : ۹ اسفند ۱۳۹۹

توکی و دوی

بررسی تخصصی انیمیشن toki and dewei

توکی و دوی

author-img

توسط : فاطمه جعفرپور ارزیاب کدومو

1 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

دیدگاه کدومو

6 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

 

انیمیشن کوتاه و بی‌کلام که در آن دو برادر مهربان و صمیمی را که به مبارزه و جنگیدن علاقه‌مند هستند، نشان می‌دهد. ازآنجایی‌که شخصیت‌های اصلی انیمیشن، به مبارزه‌کردن علاقه‌مند هستند، انیمیشن، خشونت فیزیکی اندکی را به‌تصویر می‌کشد.

سال 2019 5 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
خشونت

برادرها خودشان را در یک بازی کامپیوتری تخیل می‌کنند و در آن به مبارزه می‌پردازند. این صحنه‌ها شامل خشونت فیزیکی هستند. برادر کوچکتر در مبارزه دچار جراحت کوچکی می‌شود.

جزئیات
ترس

سقوط از بالای قصر می‌تواند برای مخاطب ترسناک باشد.

جزئیات
پیام مثبت

در این انیمیشن پس‌اندازکردن به کودکان نشان داده می‌شود. دو برادر باهم مهربان هستند و رابطه‌ی برادرانه‌ی خوبی با یکدیگر دارند.

جزئیات
الگوی مثبت

برادرها رابطه‌ی گرم و صمیمیانه‌ای با یکدیگر دارند و برای خوشحال‌کردن یکدیگر تلاش می‌کنند.

آنچه لازم است والدین بدانند

برادرها برای خرید لباس رزمی گران‌قیمت شروع به پس‌انداز می‌کنند. والدین می‌توانند درباره‌ی راه‌های پس‌اندازکردن با فرزندان خود گفت‌وگو کنند. برادرها دلسوز یکدیگر هستند و برای خوشحال‌کردن یکدیگر تلاش می‌کنند. والدین می‌توانند با فرزندانشان درباره‌ی وظابف برادرها نسبت به یکدیگر گفت‌وگو کنند.

خلاصه: والدین می‌توانند با فرزندان خود درباره‌ی راه‌های پس‌اندازکردن و وظایف برادران نسبت به یکدیگر، گفت‌وگو کنند.

با کودکان خود صحبت کنید درباره

والدین می‌توانند با فرزندان خود درباره‌ی راه‌های پس‌اندازکردن و وظایف برادران نسبت به یکدیگر، گفت‌وگو کنند. خلاصه: والدین می‌توانند با فرزندان خود درباره‌ی راه‌های پس‌اندازکردن و وظایف برادران نسبت به یکدیگر، گفت‌وگو کنند.

داستان انیمیشن

«دو برادر» که به مبارزه و انجام حرکات رزمی علاقه‌مند هستند، سعی دارند تا پول‌های خود را جمع کنند و یک لباس گران‌قیمت «جنگی» برای خودشان بخرند. آن‌ها موفق به خرید آن لباس می‌شوند. یک‌روز وقتی برادرها مشغول مبارزه با یکدیگر بودند، برادر کوچکتر زخمی می‌شود. برادر بزرگتر که از این اتفاق بسیار ناراحت می‌شود، لباس‌های رزمی‌اش را درمی‌آورد و دست از مبارزه می‌کِشد. برادر کوچکتر تغییراتی را در لباس‌ها اِعمال می‌کند تا از این‌به‌بعد آسیب نبینند. برادر بزرگتر از این کار برادرش بسیار خوشحال می‌شود.

جزئیات انیمیشن

کارگردان:  hathaiphat chuchit/ هاتایفت چاچیت

نویسنده: hathaiphat chuchit/ هاتایفت چاچیت

نام تهیه‌کننده: hathaiphat chuchit / هاتایفت چاچیت

نام شخصیت‌ها:

توکی و دوی: دو برادر که به مبارزه‌کردن و لباس‌های رزمی علاقه‌ی زیادی دارند.

کشور سازنده: ژاپن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه