بیونیکل: بازگشت قهرمان

بررسی تخصصی انیمیشن Bionicle: The Legend Reborn

بیونیکل: بازگشت قهرمان

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

3 هفته پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

دیدگاه کدومو

9 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

 

انیمیشن اکشن «بیونیکل: بازگشت قهرمان» یکی از داستان‌های ‌سری‌انیمیشن‌های بیونیکل است. مونتانورا که حالا در سرزمین «بارامانگا» گیر افتاده است، با کمک مبارزان آن سرزمین، سعی می‌کند با دشمنان مبارزه کند و با اتحاد و همدلی بر دشمنان چیره شوند. فضای حاکم بر این انیمیشن سیاه و تاریک است، داستان در سرزمینی خشک و بی‌روح اتفاق می‌افتد و تاحدودی از صحنه‌های مبارزه و خشونت‌آمیز برخوردار است.

سال 2009 76 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
خشونت

مونتانورا که در این سرزمین گرفتار شده است، با افراد خبیث زیادی مبارزه می‌کند. او سعی می‌کند جلوی افرادی را که مبارزات گلادیاتوری را برنامه‌ریزی می‌کنند، بگیرد؛ زیرا در این مبارزات زمانی شخص پیروز می‌شود که حریفش را نابود کند. مونتانورا و دوستانش با استفاده از شمشیر و تبرهای تیز با دشمنانشان مبارزه می‌کنند و در انتها به پیروزی می‌رسند.

جزئیات
ترس

فضای حاکم بر داستان تاریک و سیاه است و این سرزمین همچون یک صحرای بی‌آب‌وعلف است که افرادش با استفاده از مبارزه و دعوا مشکلاتشان را حل می‌کنند، آن‌ها با یکدیگر مبارزه می‌کنند تا یکدیگر را نابود کنند.

جزئیات
پیام مثبت

در این انیمیشن همه‌ی افراد با اتحاد و همدلی به هدفشان نزدیک و نزدیک‌تر می‌شوند و راه رسیدن به پیروزی را در انجام کارهایشان به‌صورت گروهی می‌دانند. آن‌ها یکدیگر را در سختی و مشکلات تنها نمی‌گذارند و پشت و پناه هم هستند؛ اما یکی از نکات منفی که از داستان برداشت می‌شود، استفاده از خشونت به‌عنوان راه‌حل است. آن‌ها سعی می‌کنند با مبارزه در میدان جنگ به مشکلاتشان با یکدیگر خاتمه دهند.

ادامه متن
جزئیات
الگوی مثبت

مونتانورا که فردی شجاع و دلیر است، با دشمنان مبارزه می‌کند و سعی دارد سرزمینی بی‌روح‌وامید را پر از صلح و وفا کند و با متحدکردن مردم با یکدیگر، آن‌ها را به‌سمت پیروزی سوق دهد.

با کودکتان درباره‌ی پیام داستان و اهمیت اتحاد صحبت کنید.

با کودکتان درباره‌ی برداشتن بی‌اجازه‌ی وسایل، حتی اگر در زمین افتاده باشد، صحبت کنید.

از او بپرسید اگر با دوستش به مشکل برخورد، چگونه آن را حل می‌کند.

از کودکتان بخواهید خود را به‌جای مونتانورا بگذارد و توضیح دهد با سرزمین بارامانگا چه می‌کرد، مردمانش را به حال خود رها می‌کرد یا به آن‌ها کمک می‌کرد؟

رمز موفقیت شخصیت‌های داستان را از فرزند خود بپرسید.

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه