• امروز : 29 شهریور 1400
logo

نقد و بررسی انیمیشن ابی ‌هچر (Abby Hatcher, Fuzzly Catcher)

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

8 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 3 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

  ابی هچر دختربچه‌ای است که با موجوداتی فانتزی به نام فازلی‌ها دوست می‌شود و در هرقسمت از این انیمشین به یکی از آن‌ها کمک می‌کند تا مشکلی را حل کند. هر قسمت این مجموعه با داستانی ساده و روان نکته‌ای آموزنده به کودکان می‌آموزد. در این انیمیشن خشونت و ترس وجود ندارد.

سال 2018 12 دقیقه جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

این انیمیشن برای دختران بالای سه‌سال جذاب و دوست‌داشتنی است. دختربودن قهرمان اصلی داستان، رنگارنگی تمام صحنه‌ها و فانتزی‌بودن شخصیت‌ها می‌تواند توجه کودک شما را جلب کند. ازطرفی هر قسمت از داستان، درصدد رساندن پیام مثبتی مانند ارزش دوستی یا درک توانایی‌ها ‌و استعدادهاست؛ اما در کنار این الگوهای مثبت، باارزش نشان‌دادن کارهایی مانند آرایش برای دختران کوچک، شاید با فرهنگ ایرانی متناسب نباشد.

خلاصه: این انیمیشن در هر قسمت پیام مثبتی را به کودکان منتقل می‌کند و فانتزی و رنگارنگی اثر، به‌ویژه دختربودن شخصیت اصلی داستان می‌تواند اثر را برای دختران در سنین پایین بسیار جذاب کند.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

از کودک خود بپرسید چرا ابی هچر در هر قسمت به کمک دوستان خود می‌رود؟

اینکه ما به دوستان خود کمک کنیم، چه فایده‌ای دارد؟

ادامه متن

داستان اثر

پدر و مادر «ابی هچر» در اولین قسمت به خانه‌ی جدیدی که در حقیقت یک هتل است، اسباب‌کشی می‌کنند. ابی امیدوار است بتواند در خانه‌ی جدید چند «فازلی» پیدا کند. پدر ابی به او ساعتی مخصوص می‌دهد که با استفاده از آن می‌تواند به قسمت‌های مختلف هتل سرک بکشد. ابی برای پیداکردن اتاق خودش در هتل به راه می‌افتد و در مسیر با یک فازلی به نام «بازلی» دوست می‌شود و تصمیم می‌گیرند تا بهترین دوست‌های یکدیگر باشند و در کنار هم باقی فازلی‌ها را پیدا کنند. ابی به کمک ساعت مخصوص و وسایل دیگر به حل‌کننده‌ی مشکلات فازلی‌ها تبدیل می‌شود و «بازلی» هم به‌عنوان دستیار او کار می‌کند. در هر قسمت یکی از فازلی‌ها با مشکلات کوچکی (مثل زخمی‌شدن مختصر دست و پا، ناامیدشدن از استعدادها و...) روبه‌رو می‌شوند و ابی به همراه بازلی به کمک آن‌ها می‌رود.

جزئیات اثر

کارگردان: Kyran Kelly/ کیران کلی

نویسنده: Rob Hoegee / راب هوجی

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه

افزودن دیدگاه در مورد ابی ‌هچر

مناسب برای رده سنی
این اثر چطور بود

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>