رده بندی سنی اثر: خردسال

شیر کتابخانه 

شیر کتابخانه، داستانی متفاوت از حیوانات است. شیر، سلطان جنگل که معمولاً برای همه ترسناک است، در این داستان، حیوانی است که انگار کمی بیشتر از انسان‌ها می‌فهمد. وارد کتابخانه شده و تعجب و ترس همه را برانگیخته است، اما خیلی زود به همه می‌فهماند…

کیفیت اثر
مناسب برای سنین
4 +

زمان ایبلارد 

نقاشی‌های خیالی از دنیایی فانتزی که با آهنگ پس‌زمینه به نمایش درمی‌آید. شما می‌توانید با این انیمیشن به دنیایی تخیلی و فانتزی راه یابید.

کیفیت اثر
مناسب برای سنین
2 +

مولانگ 

داستان خرگوش بامزه و دوستش، جوجه، است که قرار است باهم به پیکنیک بروند؛ اما ترافیک مانع آن‌ها می‌شود. آن‌ها سعی می‌کنند از همان لحظات خود لذت ببرند.

کیفیت اثر
مناسب برای سنین
3 +

میمونک و فیلی 

میمونک و فیلی دوستان صمیمی هستند که در جنگل زندگی می‌کنند. در این قسمت فیلی و میمونک در هنگام بازی به‌طور اتفاقی کندوی زنبورها را جابه‌جا می‌کنند و برای انتقال آن به کمک زنبورها می‌روند. در این انیمیشن آموزه‌هایی درباره‌ی زیستگاه حیوانات وجود دارد.

کیفیت اثر
مناسب برای سنین
4 +

بره ها 

روایت سه بره در یک مزرعه که با یکدیگر زندگی می‌کنند و پشم‌هایشان چیده می‌شود.

کیفیت اثر
مناسب برای سنین
2 +

بوبا 

انیمیشنی سریالی درباره‌ی موجودی خیالی و با‌نمک به نام بوبا که با کار‌های خود موقعیت‌های طنز ایجاد می‌کند. انیمیشن بوبا صامت است و انتظاری جز سرگرمی نمی‌توان از آن داشت. این انیمیشن انگلیسی در سال  ۲۰۱۴ ساخته شده است.

کیفیت اثر
مناسب برای سنین
4 +

انیمیشن حیوانات (فصل اول، قسمت اول) 

«انیمیشن حیوانات» یک انیمیشن سریالی است که طی سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۸ پخش شده است و در هرقسمت، داستانی ساده و کودکانه از یک نوع حیوان، به‌صورت صامت روایت می‌شود. داستان هرقسمت، پیامی ساده را طی سه دقیقه به کودکان منتقل می‌کند. قسمت اول این…

کیفیت اثر
مناسب برای سنین
4 +

توت‌ فرنگی در زمستان 

این انیمیشن یک سریال تلویزیونی است که در آن خانم توت‌فرنگی و پنج نفر از دوستانش در یک شهر رؤیایی زندگی می‌کنند. در هر قسمت، در این شهر ماجراهای جالبی روی می‌دهد. خانم توت‌فرنگی سعی می‌کند به دوستانش کمک کند تا زندگی راحت‌تری داشته باشند.

کیفیت اثر
مناسب برای سنین
2 +

اِستاربیم 

زوئی یک دختربچه با ویژگی‌های ابرقهرمانی است. او به همراه پدربزرگ، مادر و دوستش هنری در مقابل مشکلاتی که برای مردم جزیره به‌وجود می‌آید، می‌ایستد و آن‌ها را برطرف می‌کند. کار گروهی، مسئولیت‌پذیری و همکاری در مواقع بروز مشکل از پیام‌های مثبت این سریال است.

کیفیت اثر
مناسب برای سنین
4 +

شتری با سه‌کوهان و چهار‌ قصۀ دیگر 

این کتاب شامل پنج‌داستان کوتاه حیوانی (فابل) است و در قالب تمثیل به بیان مشکلاتی مانند پرخوری، سر‌و‌صدا، خرید بیش از اندازه و … می‌پردازد.

کیفیت اثر
مناسب برای سنین
4 +