رده بندی سنی اثر: 7

بچه رئیس: بازگشت به کار 

بچه‌رئیس سریال انیمیشنی برگرفته از فیلم بچه‌رئیس است. در این سریال بچه‌رئیس که مأمور ویژه‌ی اداره‌ی کودکان است، سعی می‌کند به همراه برادر بزرگ‌ترش به مأموریت‌هایی که به او محول می‌شود بپردازد. تلاش او در حفظ محبوبیت نوزادان در بین خانواده‌هاست. این انیمیشن طنز در…

کیفیت اثر
مناسب برای سنین
7 +

آکادمی اسکای لندرز 

اژدهایی جوان به حضور در گروه نگهبانان آسمان برای مبارزه با اهریمنان علاقه‌مند است. بنابراین وارد آکادمی «اسکای لندرز» می‌شود تا آموزش‌های لازم را ببیند. «آکادمی اسکای لندرز» انیمیشنی در ژانر ماجراجویی است که در سال ۲۰۱۶ ساخته شده است.

کیفیت اثر
مناسب برای سنین
7 +

اسکوبی دو نقاب شاهین آبی 

سفر برای حضور در نمایشگاه قهرمان‌های کتاب‌های مصور، شگی و دوستانش را وارد ماجرای پیچیده‌ای می‌کند که درنهایت با موفقیت آن‌ها همراه می‌شود. این انیمیشن محصول سال ۲۰۱۲ کشور آمریکاست.

کیفیت اثر
مناسب برای سنین
7 +

صحرا 

«صحرا» یک انیمیشن ماجراجویانه و داستان مارهایی است که برای تغییر نوع زندگی خود تلاش می‌کنند. ایجار و ایوا هردو از محل زندگی خود خسته شده‌اند و قصد سفر دارند؛ اما در میان راه مرد ماربازی ایوا را گیر می‌اندازد و ایجار با تلاش بسیار…

کیفیت اثر
مناسب برای سنین
7 +

قالیچه‌ی پرنده 

این انیمیشن ژانر ماجراجویی دارد و در محیط فانتزی و سنتی خلق شده است که شخصیت اول آن فردی به نام حمزه است، حمزه بسیار مصمم و بااراده است و سعی می‌کند با قالیچه‌ی پرنده آرزوی پدربزرگش را برآورده کند. تلاش برای رسیدن به آرزوها…

کیفیت اثر
مناسب برای سنین
7 +

روباه و موش 

  انیمیشن کوتاهی درباره‌ی روباه تنهایی است که قصد شکار موش را دارد؛ اما بعداً او را از مرگ نجات می‌دهد و دوست همدیگر می‌شوند. این انیمیشن جایزه‌ی اسکار بهترین پویانمایی کوتاه را از آن خود کرده است.

کیفیت اثر
مناسب برای سنین
7 +

نیکو ۲ 

«نیکو» داستان گوزن شمالی جوانی است که در شب کریسمس جانی، برادر ناتنی‌اش را، گم می‌کند. مادر نیکو به‌تازگی ازدواج کرده است و نیکو از این اتفاق خوشحال نیست؛ اما بعد از پیداشدن جانی و کمکش برای شکست روباه، رابطه‌ی نیکو با او خوب می‌شود….

کیفیت اثر
مناسب برای سنین
7 +

پرنده‌ی کارما 

مرغ ماهی‌خواری که تمام ماهی‌های برکه‌ای را شکار می‌کرد، میان آن‌ها ماهی قرمزی را می‌بیند و بعد از زمینه‌چینی برای دوستی، او را هم می‌خورد. بی‌خبر از اینکه خوردن آن ماهی باعث مرگ خودش می‌شود.

کیفیت اثر
مناسب برای سنین
7 +

پیوک 

«پیوک» داستان آدم‌فضایی است که در مزرعه‌ای سقوط می‌کند. او می‌خواهد سفینه‌اش را تعمیر کند و به سیاره‌اش برگردد؛ اما موفق نمی‌شود و خروسی مانع او می‌شود.

کیفیت اثر
مناسب برای سنین
7 +

پرندگان خشمگین 

چاک و قرمز در تلاش هستند که تیروکمانی را به قله‌ی کوه ببرند، چاک اشتباهاتی انجام می‌دهد که موجب صدمه‌دیدن خودش و دوستش، قرمز، می‌شود؛ اما چاک از تمام این موقعیت‌ها سالم بیرون می‌آید.

کیفیت اثر
مناسب برای سنین
7 +