رده بندی سنی اثر: 10

روبان 

یک کودک فلسطینی هنگامی که خواهر خود را در بمباران است می‌دهد، از یک روبان قرمز برای پرتاب سنگ به سمت هواپیمای اسرائیلی استفاده می‌کند.

کیفیت اثر
مناسب برای سنین
10 +

کابوس 

این انیمیشن، داستان یک جفت کفش است که در خیابانی تاریک، تنها هستند و مورد حمله‌ی کفش‌هایی با شمایل ترسناک، با چشمانی قرمز قرار می‌گیرند و در مواد مذاب سقوط می‌کنند؛ اما به محض اینکه پرتاب می‌شوند، از خواب بیدار شده و می‌فهمند هم‌چنان پشت…

کیفیت اثر
مناسب برای سنین
10 +

ماه من 

انیمیشنی کوتاه محصول کشور آمریکا، که درباره‌ی رابطه عاشقانه بین سه اجرام آسمانی؛ یعنی زمین، ماه و خورشید است. در این انیمیشن زمین به شکل یک زن مهربان و زیبا و ماه به شکل یک مرد نمایش داده می‌شود.

کیفیت اثر
مناسب برای سنین
10 +

اسکوبی دو، نبرد نهایی شگی 

اسکوبی‌دو و دوستانش، این‌بار بعد از ورود به شهر سورگام، با بحران عجیبی مواجه می‌شوند. روح جک زرنگه، جد شگی، برگشته و درحال نابودکردن شهر است. گروه اسکوبی‌دو، درتلاش است که تا به واقعیت ماجرا پی ببرد و شهر سورگام را از نابودی نجات دهد….

کیفیت اثر
مناسب برای سنین
10 +

فوتبالیست‌ها 

مسابقات سراسری درحال برگزاری است؛ اما کاکرو به همراه مربی‌اش، هیرا، باز هم تمرین می‌کند تا بتواند فوتبال را با خشونت و بدون رحم بازی کند. این محصول برای کودکانی که تنهاهدفشان پیروزی در میدان مسابقه است، می‌تواند زیان‌آور باشد؛ چون گاهی کاکرو با خشونت…

کیفیت اثر
مناسب برای سنین
10 +

چهار بچه و اون 

چهار کودک که برای گذراندن تعطیلات و آشنایی با هم به «کورنوال» می­‌روند، در آنجا با موجودی عجیب آشنا می‌شوند که می‌­تواند آرزوهای آن‌ها را برآورده سازد. فیلمی در ژانر علمی ـ تخیلی که محصول سال ۲۰۲۰ است.

کیفیت اثر
مناسب برای سنین
10 +

دور 

«دور» یک انیمیشن صامت در ژانر ماجراجویی است که داستان پسری در مکانی ناشناخته را روایت می‌کند. او در تلاش است تا به خانه برگردد و باید از دست موجود عجیبی که سعی دارد او را ببلعد، فرار کند. مبهم و رازآلود‌بودن این اثر باعث…

کیفیت اثر
مناسب برای سنین
10 +

خانواده آدامز 

«خانواده‌ی آدامز» انیمیشنی در ژانر کمدی و ترسناک است که داستان خانواده‌ی متفاوتی به‌نام آدامز را روایت می‌کند. این خانواده به دلیل تفاوتی که در سبک زندگیشان دارند، بین مردم به‌عنوان هیولا شناخته شدند و با شورش مردم مجبور می‌شوند دور از انسان‌ها زندگی کنند….

کیفیت اثر
مناسب برای سنین
10 +

مِیجر مِیهم 

«مِیجر میهم» یک افسر «آمریکایی» ا‌ست که به دستور شخص رئیس جمهور می‌خواهد دنیا را از آدم‌بدها پاک کند. او در انجام این کار به جاهای مختلف دنیا سفر کرده، می‌دود و آدم می‌کُشد. این بازی ساده و تک‌نفره است و به اینترنت نیاز ندارد.

کیفیت اثر
مناسب برای سنین
10 +

شگفتی 

آگوست پولمن، پسربچه­‌ای ده‌ساله و با صورتی بدفرم است که می‌­خواهد فارغ از صورت غیرعادی‌­اش، به کمک خانواده، با جهان اطرافش ارتباط برقرار کند. سرآغاز این رویارویی پرتنش، درس‌خواندن در مدرسۀ راهنمایی بی­چر است. مطالعۀ این کتاب برای کسانی که مشکلات کوچک زندگی را بزرگ…

کیفیت اثر
مناسب برای سنین
10 +